jana0007
24.02.18,21:18
Prosím o radu ako postupovať v prípade, že som zistila, že kontrolný výkaz DPH som odoslala 2 x ten istý. Prvý krát mi pri odosielaní vypísalo systémová chyba, ešte sa mi to predtým nestalo tak som myslela, že sa neodoslal. Ale odoslal sa a ja som ho bohužiaľ už poslala druhý krát.
Ďakujem veľmi pekne.
Žabinka
24.02.18,21:14
ja by som cez všeobecné podanie požiadala o storno podaného KV s číslom podania .......... (je uvedené v potvrdení o podaní)
bodliak
25.02.18,11:25
Nech sa s tým vysporiadajú oni. Môžu si vybrať, ktorý uznajú, keďže sú rovnaké, je Ti to fuk.
ZuzanaA
26.02.18,06:23
Z mojich skúsenosti viem, že treba podať ako píše Žabinka to všeobecné podanie ..... :) Tiež sa mi to stalo presne s tou systémovou chybou a volali mi, že to mám stornovať cez všeobecné podanie.
bodliak
26.02.18,07:28
Ked ich systém zahlási chybu, prečo to mám opravovať ja ?
kn-alka
26.02.18,07:34
netreba posielať hneď druhý krát, treba trošku počkať a vyhľadať, či sa dokument objaví v odoslaných dokumentoch.
hanelie
26.02.18,08:27
mám s tým skúsenosť - naozaj treba cez všeobecné podanie napísať storno duplicitného podania č. ..................
yvica
21.03.18,23:02
no mne sa to stalo práve teraz, odoslala som KV, vypísalo mi systémová chyba, ale dokument mi označilo ako podaný, ale nenašla som v historii dokumentácie, tak som poslala výkaz DPH, ten mi odoslalo, tak neviem či ten KV mám poslať ešte raz??? ď