damian2580
24.02.18,22:09
Chcem si kúpiť auto ktore ide na benzín + LPG a viem že ak niekto do mňa nabura alebo niečo pod .. poisťovňa to preplaca ako havarijné poistenie na auto alebo pod..
A keď mam v aute LPG a človek nikdy nevie kedy to vybuchne auto alebo vybuchne bomba preplati niečo poisťovňa za škodu auta že mi vybuchlo LPG ?
ZahradnikAmater
24.02.18,21:16
Dnes bežne LPG v autách vybuchuje, takže ani pre poisťovňu to nebude nijaká novinka.
Taserda
25.02.18,11:02
Daj odkaz nech si prečítame že niekomu vybuchla bomba (nádrž na lpg). Ak sa nechceš starať alebo dbať o technický stav auta tak si nekupuj žiadne nie to ešte benzín+ plyn. Ak sa nestaráš tak potom ozaj človek nikdy nevie kedy to vybuchne.
buchač
25.02.18,11:23
Láskavo si uprav buď názov otázky alebo text...lebo jedno s druhým teda fest nesúvisí.
damian2580
25.02.18,11:26
No dobre ale ja sa pýtam ohľadom poistenia ja viem že keď sa človek stara tak nič sa nemusí udiať ale môže sa stať aj náhoda
Taserda
25.02.18,11:38
Môže, neviem o takom.Daj odkaz že to buchlo. Ako bude postupovať poisťovňa ak ti to vybuchne to ti musia povedať v poisťovni. Pri normálnej starostlivosti to samo nebuchne. LPG nádrž pri uniku plynu zamrzne, neparkuj v garáži s jamou ani v podzemnej garáží.
damian2580
25.02.18,11:43
Opýtam sa len riešim to tu lebo či sa niekto s tým možno stretol a či ma niekto s tím skusenosti s poistením
vulxy
25.02.18,15:13
lpg vs benzin ako to vidim ja....ked sa aj nadrz prepichne pri buracke plyn v najhorsom trosku blafne:)..pravdepodobne len vyfuci do okolia ...na druhu stranu ti benzin zatecie za golier aj do trenirok a pocka si na nejaku iskierku....

ale ked chces vediet na isto ako to je s poistenim najfundovanejsiu odpoved ziskas vo svojej poistovni...