Vicino
28.02.18,16:04
Pri poslednej výmene mobilu sa mi začalí na ňom objavovať nechcene správy z Facebooku. Vôbec nekomunikujem cez Facebook - mám ho výlučne len pre niektoré stránky, ktoré sa inak bez prihlásenia nedajú otvoriť. To upozorňovanie ma otravuje a chcel by som mobil ? či ten Facebook ? nastaviť tak aby mi na mobil z Facebooku nič nechodilo. Mne sa k tomu preklikať nepodarilo, poraďte. Možno sa aj kvôli tomu odhlásim z Facebooku.
avalik
28.02.18,15:30
v mobile nastavenia - oznamenia
arizona
28.02.18,15:51
Najdi v mobile Nastavenia-zvuky a oznamenia-aplikacne oznamenia. Zobrazia sa ti jednotlive aplikacie
-tam hned vidis,pri jednotivych aplikaciach ci mas povolene,alebo blokovane.Ak mas povolene,rozklikni a odklikni "povolit oznamenia".

Ale jednotlive mobily to mozu mat odlisne,takze skus podla tohoto hladat nieco priblizne v nastaveniach .Toto je pre Samsung
fredy27
06.03.18,20:07
Jak se dá vybrat, která upozornění chci dostávat?

Upozornění sice nemůžete úplně vypnout, můžete ale vybrat, na co budete upozorňováni a jakým způsobem.
Jak vybrat, která upozornění chcete dostávat:
Klepněte na Hlavní nabídka.
Přejděte do dolní části a klepněte na možnost Nastavení účtu > Upozornění.
Klepnutím si můžete nastavit, jak chcete upozornění dostávat a na co chcete být upozorňováni.
Pokud dostáváte upozornění z aplikace, můžete danou aplikaci kdykoli zablokovat.


Jak se dá upravit nastavení mobilních nabízených upozornění od Facebooku?

Nabízená upozornění v mobilu jsou aktualizace, které se zobrazují, když Facebook právě nepoužíváte. Tato upozornění si můžete upravit v nastavení svého Androidu, iPhonu nebo iPadu:
iOS
Jak si upravit mobilní nabízená upozornění na iPhonu nebo iPadu:
Klepněte na .
Klepněte na Oznámení > Facebook.
Zapnout upozornění z Facebooku můžete klepnutím na Povolit upozornění. Vypnout upozornění z Facebooku můžete klepnutím na Povolit upozornění.
Android
Jak si upravit mobilní nabízená upozornění na zařízení Android (OS 6.0 a novější):
Přejděte do nastavení svého zařízení.
Klepněte na Aplikace > Správce aplikací > Facebook > Upozornění.
Zapněte nebo vypněte upozornění z Facebooku.
Jak si upravit mobilní nabízená upozornění v nastaveních Facebooku:
Klepněte na .
Klepněte na Nastavení upozornění.
Tady si můžete klepnutím nastavit, jak chcete upozornění dostávat a na co chcete být upozorňováni.