vanessa2
02.03.18,07:48
Dobrý den známa mi volala, že v kolonke kde chce darovať 2 % dane príjemca a jeho Ičo Keď píšem IčO a nemá 12 čísel, zvyšné políčka musia ostať prázdne,tak tomu rozumiem aj podľa pokynov daňového, ale známa mi volala ,že ju kontaktoval danový úrad a ak neobsahuje ičo 12 číslic zvyšné políčka musia obsahovať nuly že jedine tak im odošlú peniaze, ja som aj minulý rok nuly pred zvyšné chýbajúce políčka pri IČO nedávala a peniaze prešli v poriadku všetkým ako príslušné IČO vypisujete vy?Dakujem
Mila123
02.03.18,07:06
kukni sa na web: rozhodni.sk, tam si ich nájdi....
ičo býva 8 mieste, mne osobne do PC vojde iba 8 číslic (DP máme v programe vyhotované)
vanessa2
02.03.18,07:22
ja neriešim či je správne ICO to mam o.k.len či do prázdnych políček píšete nulu alebo nie, robím cez program daňové tiež a mne napríklad nuly program tam nedáva, len tam mám napísané ičo a osobne som sa nestretla s tým,že zvyšné políčka musia byť nulové, preto ma zarazilo keď mi to známa volala,písala som aj na daňový úrad,dufam,že mi odpovedia ďakujem
Dáša_
02.03.18,07:33
v poučení k danovému priznaniu je napísané:
"IČO sa zarovnáva sprava. Ak IČO obsahuje menej ako 12 čísel, nepoužité polia ostávajú prázdne"

ešte doplním - pozerám DP PO platné od 1.1.2018