DAJANKA81
02.03.18,12:45
Ahojte,mám tlačiareň EPSON,išla normálne,dnes som ju zapla a píše mi,že mám odstrániť všetky cudzie predmety,zrušiť dokumenty na tlač a vypnúť.No stále nefunguje,čo mám robiť?Dakujem
ivka70
02.03.18,11:50
... odstrániť všetky cudzie predmety,zrušiť dokumenty na tlač aj v pocitaci a vypnúť
asi je tam nieco fyzicky zapadnute kdesi za valcom ....
Žabinka
02.03.18,11:50
veď pozri manuál, mala by tam niekde na konci napísaná pomoc v rôznych situáciách.. ja som to mala pri každej tlačiarni v návode..;) ak nemáš papierový, na internete určite nájdeš.. mmch, ja mám teraz Samsung, a tá nejde zapnúť keď má prázdny toner..
DAJANKA81
02.03.18,12:05
všetko som vypla...,stále nejde,píše to isté
buchač
02.03.18,12:18
Choď do zložky "tlačiareň"...zmaž, odstráň všetky dokumenty, ktoré tam nájdeš.
Je vysoko pravdepodobné, že tlačiareň je zahltená čakajúcimi zložkami na tlačenie.

Ak nebude ani po tomto úkone tlačiareň fungovať, tak je potrebné počítač reštartovať...a kľudne aj vypnúť a po pár minútach zapnúť.
Samozrejme, že to isté urobiť aj s tlačiarňou.

Či to bude následne fungovať, tak to ja negarantujem...ale podotknem, že u mňa tento postup odstránil problémy, ktoré sú popísané.
pavol54
02.03.18,12:25
pýtam sa nestiahla si náhodou upgrade vindovsu? mne to robilo že bola ako neaktívna, takže som v tlačiarňach obnovil daný typ a všetky zadané príkazy som vynuloval a tlačiareň vypol a zapol ale iný typ
DAJANKA81
02.03.18,12:33
toto všetko som už urobila,nefunguje,nič som nové neinstalovala,jednoducho včera išla,dnes už nie
DAJANKA81
02.03.18,12:37
neviem,či je to nejaká chyba,ale ked vypnem tlačiareň a opäť ju zapnem,tak ten skenovací pás,čo je vnútry pod tým sklom,tak chvilu svieti,potom bliká a potom zhasne
Ferdosondo
02.03.18,12:38
a už si pozrela, či nemáš zaseknutý papier, nezavreté dvierka k toneru ...?
DAJANKA81
02.03.18,12:43
všetko je zavreté,ešte tk tomu skenovaciemu pásu,ked ju zapínam a vypínam,tak ten pás sa vždy o kusok posuniea potom ostane stáť na mieste.Nemal by prejs celú plochu?
pavol54
02.03.18,12:59
Už ti neostáva nič iné len sa telefonicky spojiť so servisákom
DAJANKA81
02.03.18,13:06
Dakujem všetkým,ktorý reagovali.Už som to vyriešila,stale som ju vypínala a zapínala,až kým ten pás neprešiel na druhú stranu,potom chvílu rapkal na mieste a nakoniec prešiel naspäť.A zrazu ide