Chodec592
03.03.18,23:45
pači sa mi jedno dievča ale problem je v tom ze je o rok staršia :(
Vychadzame dobre velmi dobre si rozumieme a chapeme sa sme v kontakte stale ci net alebo vonku ....velmi si ju vazim chcel by som ju ale neviem sko jej to povedat naznačit ...bojim sa odmietnutia a k tomu ci nebude aj zmena spravania ....pozname sa uz viac ako rok ...dakujem za rady a podporu
ivka70
04.03.18,05:59
Neviem, kolko mas rokov, ale 1 rok rozdiel nie je vobec ziadny problem.
Nevyrabaj si komplexy tam, kde nemusis.
Ak sa s tym nevies vyrovnat ty, zabudni na nu. Ak to tebe neprekaza, neries to, ze by ta odmietla len kvoli rocnemu rozdielu.
Odmietnut ta moze vzdy, ale ak si to naplanujes v hlave dopredu, ze to bude a prave kvoli veku, tak sa to na 99,99% aj stane.
Mas to vo vlastnych rukach a vlastnej hlave. :)
Chodec592
04.03.18,15:42
Mam 19 .....neplanujem zeby ma odmietla lebo sme este nemali problem nikdy vychadzame spolu dobre......ak je to v mojich rukach co mam spravit
kopretinka
04.03.18,16:11
povedz jej to.
Ing. Ľubomír Janoška
04.03.18,16:20
Povedz jej, že poznáš jedno dievča, ktoré si veľmi vážiš a cítiš k nemu blízkosť a bol by si rád, keby z toho mohol byť aj partnerský vzťah a že sa bojíš odmietnutia a že čo by Ti poradila. Prípadne sa jej spýtaj, ako by reagovala, keby vedela, že niekto je do nej zamilovaný.
Prinajhoršom sa zobudíš z krásneho sna.
pavol54
04.03.18,16:29
alebo nech jej povie že už dávno s ňou chodí, len ona to ešte nevie v tom veku to väčšinou zaberalo na začatie debaty a potom sa uvidí
Whini
04.03.18,18:15
Myslíš, že ona sa s tebou rok a pol kamaráti len tak? Asi nie...ak aj hej, tak buď sa budeš v živote báť a nič nedosiahneš, alebo sa ten strach budeš prekonávať zakaždým a raz sa niečo podarí inokedy nie. Keď si povieš, že niečo nezvládneš tak to 100% nezvládneš ak si povieš, že to zvládneš, tak je šanca 50:50, že to buď zvládneš, alebo nie. Ak nie, tak si sa aspoň pokúsil a nebudeš si vyčítať, že si ostal paralyzovaný strachom. ;)
buchač
04.03.18,19:27
Máš 19 rokov...

Tak to je fakt vážny problém. Návod by som aj vedel.
Pozvi ju na stretnutie, nazvime ho rande...trebárs do Mekáča...to je podnik pre hentú vekovú skupinu.
Sadnete si oproti sebe, ty niečo objednáš...pripojíš sa na sieť (presnejšie na FB) zahľadíš sa do mobilu a začnete navzájom chatovať...môžeš vyjaviť svoje myšlienky, pochody, city...proste všetko.

Dobrou voľbou by bola aj nejaká appka...;)
https://www.google.sk/search?client=opera&q=appka+na+zoznamenie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Len teraz neviem, ako si cez ten mobil dáte aj ten prípadný bozk.
Chodec592
07.03.18,17:08
dakujem vam vopred uz niečo skusim ...dakujem aj za podporu
vicktor
08.03.18,06:19
Velmi dobre si rozumiete, tak ziaden problem.
O com sa rozpravate? Vsak len tak z vrecka vyber raz zuvacku, potom sladkost ze sa rozdelite, zavolaj ju na prechadzku (a mozno sa aj prechadzate, to nepises), do kina, na kofolu, pivo, diskoteku, turistiku, ... moznosti neurekom. Rozpravaj, pozeraj do oci, usmievaj sa, len to neber prilis vazne akoby sa mal zrutit svet.
Ing. Ľubomír Janoška
08.03.18,07:14
Ale makaj, nech Ťa nepredbehne nejaké tupelo!
arizona
08.03.18,07:43
Aj s odmietnutim musis ratat,tak to proste v zivote chodi...aj odmietnutie sa da prijat s noblesou,si predsa chlap!

Ak mas z toho strach,tak zacni nenapadnejsie.Par krat ju niekam pozvi,ak prijme, je to pre teba dobre znamenie, ze jej nie si lahostajny,ze sa s tebou dobre citi. Vela sa rozpravajte,aby si sa dozvedel,ci mate nejake spolocne zaujmy,zmyslanie a pod.
Ak vam bude spolu fajn, tak akosi "samozrejme" budete stretnutia organizovat castejsie a potom ti bude jednoduchsie jej vo vhodnej chvili povedat aj nieco viac,co k nej citis.

Hlavne bud prirodzeny,bud sam sebou
buchač
08.03.18,08:58
Neviem, čo je na mojom príspevku nevhodné. Síce ironicky som písal, ale nie to takto ?
Nevšimli ste si tie dvojice v podnikoch ?
Alebo tie zverejnené trapošiny na sociálnych sieťach ? Veď to je choré.

Potom to aj tak vyzerá. Mladý nevie zbaliť dievča ? Ono síce aj to je možné z rôznych dôvodov, ale to % je zanedbateľné.