SB3301
04.03.18,19:50
Dobrý deň chcem si otvoriť malú non-stop sieť (5-7) predajní s alkoholom do ktorých by som chcela umiestniť niké a tipos terminal ,na koho by som sa mala obratiť a aké kriteria musím spĺňať??? Nemyslím na predaj alk.,ale konkrétne (niké tipos). A je potrebné mať nejaký extra kapitál??? Ďakujem...Prosím negatíva typu že skrachujem a pod. Si odpuste! ĎAKUJEM ZA VAŠE ODPOVEDE!
buchač
04.03.18,19:17
http://www.porada.sk/t271886-ake-su-podmienky-pre-zalozenie-pobocky-stavkovej-kancelarie-konkretne-nike.html

P.S.:
1. Ešte som nevidel, aby dve (takéto) konkurenčné firmy sídlili pod jednou strechou.
2.Aj tak skrachuješ...jak pri tej drevenici, čo si z nej múzeum chcel urobiť...teda, presnejšie povedané..."vraj" si chcel...a pritom ti šlo o niečo úplne iné.
3. Typos sa píše Tipos...napíšeš do Tiposu ich názov s "y" ? V tej chvíli si skončil.
jslancik
05.03.18,09:30
odhad rozumného kapitálu pre rozbeh 5 predajní je cca 200k. to len tak mimochodom. čo tak začať najprv s jednou? či to by nebola taká zaujímavá otázka :D Je rozdiel prísť o 200k a o 40k.

nezabudni si nájsť šikovného človeka, čo ti to bude celé zastrešovať. lebo ty si očividne iba investor, ak vôbec.
SB3301
05.03.18,09:38
Zrejme nechápeš o peniaze nemám strach także ak nevieš odpoveď na otàzku tak sa nezapájaj...
jslancik
05.03.18,10:28
napíš o 5 rokov, ako to išlo... dovtedy ďakuj za každú radu...
buchač
05.03.18,10:46
Citujem :
" Nemyslím na predaj alk.,ale konkrétne (niké tipos)."

Myslím si, že skôr nemyslíš.
...a ozaj, už si volala na príslušné kontakty ?
Alebo ich nevieš, nemal kto dať na striebornom podnose ?

...a aj tak SKRACHUJEŠ !!! :D :D :D