katuska119
04.03.18,22:26
Dôsledkom vnútorného krvácania som predvčerom prišla takmer o 2.5 litra krvi, no nedostala som transfuziu, iba tabletky so železom. Tie by som však nerada brala, lebo už aj bez nich mávam niekedy problém so zápchou. Chcela by som sa preto spýtať, ako dlho to potrvá kým sa mi obnoví všetka krv v tele a budem fungovať normálne? (teda bez brania Fe- tabletiek)
Na internete som čítala asi 20 odpovedí, každá iná...
Dáša_
04.03.18,21:36
nuž, ak si stratila 2,5 l krve, tak to silno pochybujem, že by ťa lekár riešil tabletkami. takáto strata ohrozuje život. To už telo nevládze nič. Takáto strata sa rieši transfúziami.
Chobot
04.03.18,21:43
Neviem, či si z nás robíš srandu, ale asi áno. Keby si predvčerom stratila 2,5 litra krvi z dôsledku vnútorného krvácania, tak nepíšeš na poradu, lebo by si riešila iné problémy.

Manželka pri pôrode stratila 0,9 l krvi. Síce transfúziu nedali, ale 2 dni nevládala vstať z postele. Takže neverím, že ty po strate 2,5 litroch si zoberieš mobil do ruky, registruješ sa na porade a napíšeš takúto sprostosť. A to určite z nemocničného lôžka, lebo po vnútornom krvácaní by ťa do 2 dní domov nepustili.

Tému uzatváram, aby sme nekŕmili trolov. A myslím si, že aj tá myš je tvoja téma.