Benko
06.03.18,12:19
Pýtal som sa dávno, ako to funguje, už som zistil.
Ja mám reštauráciu a objednávky idú cez Bistro.sk.
Bistro. sk mi pošle faktúru na províziu zaúčtujem 518/321
Bistro mi pošle peniaze na účet, ktoré došli k nemu od koncového zákazníka a za bonusy. Zaúčtujem 221/378.
Ale kde zoberiem tú 378 - vznik tej pohľadávky neviem zaúčtovať, lebo voči čomu?
Veď to nemôže byť výnos.





Zmluvu nemám k dispozícii, došlá faktúra je klasika provízia plus DPH spolu. K došlej faktúre je príloha kalkulácia na úhradu - prikladám. A druhá príloha je zoznam objednávok pre výpočet provízie a pod ním je len zápis výška zľavy a oznam.
Pebbles
06.03.18,11:37
a za predaj tých jedál nemáš výnos?
Tweety
06.03.18,11:40
Veď musiš nejako vyfakturovať tie restauračné služby, teda tvoj výnos bistru, hlavne ak ti ich preplatia.
Benko
06.03.18,11:48
Veď výnos mám v ERP v reštaurácii, na Bistro platia sem tam kartou.
Tweety
06.03.18,11:49
Tak potom za čo platí bistro?
Benko
06.03.18,11:56
marketingové zľavy a tie peniaze, ktoré im zaplatí zákazník
Tweety
06.03.18,12:00
Prejdi si zmluvu s touto spoločnosťou, isto aj tam nájdeš riešenie.
Onko
06.03.18,13:48
Bistro.sk by malo spolu s peniazmi zaslať aj nejaký vyúčtovací doklad, na základe ktorého by jednak bola ľahšia vzájomná kontrola a jednak možnosť jednoznačnejšieho posúdenia, ako účtovať.
Sám píšeš v komentároch, že peniaze čo posielajú, tak sú od zákazníkov + nejaké marketingové zľavy / bonusy. Takže táto prijatá suma musí byť rozúčtovaná podľa toho, za čo peniaze sú.
Čiastka od zákazníkov je úhrada pohľadávky, ktorá vzniká pri zaúčtovaní tržby z ERP pre platby kartou.
Ako účtovať tie bonusy, to závisí hlavne od zmluvy, resp. prijatých účtovných dokladov. Viem si predstaviť, že môže ísť o zľavu z provízie, vtedy by to išlo o dobropis toho nákladu alebo niečo podobné. Ak sa to nedá na nič iné napasovať, stále je tu účet "ostatné výnosy".