kimno
07.03.18,10:49
Ide vám prihlásenie na slovensko.sk cez elektronický obciansky preukaz.....?
Alebo v tomto bananistane nefunguje nič?????
ivka70
07.03.18,09:52
a uz ste si zaktualizovali SW na cipe?
Ing. Ľubomír Janoška
07.03.18,09:54
Po výmene certifikátu na OP som musel všetok SW odinštalovať a znovu nainštalovať. Potom mi začalo fungovať prihlasovanie za FO a za sro. Nová, tretia identita (živnosť) mi bola priradená 26.2., vyše týždňa sa na ňu nedá prihlásiť. Vyše týždňa "vybavujú"moju sťažnosť na nemožnosť prihlásenia.

EDIT: Práve mi prišiel mail zo servicedesk@slovensko.sk, že identita bola odblokovaná. Prečo bola zablokovaná a prečo trvalo vyše týždňa ju odblokovať, to vie len pán Pellegrini.

EDIT2: aj tak to nefunguje dobre, aj keď sa mi podarilo prihlásiť. Pletie si to identifikátory z sro a zo živnosti. Nedá sa poslať podanie.
kimno
07.03.18,09:59
uz pred mesiacom.... ale teraz zverejnili ze maju technické problémy/opäť/ respektíve stále
misoft
07.03.18,15:20
Ale to predsa nie je nič nové.... problémy mali, majú a BUDÚ mať.....
Ale môže sa prehlásiť, že digitalizácia sľubne pokračuje....
Ing. Ľubomír Janoška
07.03.18,15:27
Ale je dosť zlé, keď Ti nezoberú písomné podanie, lebo už máš aktivovanú schránku. Musíš komunikovať cez ten ich nešťastný portál a súčasne nemôžeš, lebo nefunguje. Právne následky za ich fušerstvo potom musia znášať používatelia. Neposlal si elektronicky = neposlal si.
misoft
07.03.18,18:43
Ing. Ľubomír Janoška
07.03.18,21:00
kiež by si mal pravdu, je to oveľa horšie
misoft
07.03.18,21:04
No.... niečo horšie ako slovensko .sk asi už nemôže byť.... jááááj, zabudol som - môže - ďalšie milióny sa pýtať budú, aby tento portál naďalej úspešne nefungoval....:D