Mik148
13.03.18,20:42
Pozdravujem, chcem sa spytat, ci mozem chovat pitbull teriera alebo je to leglativne osetrene, ze na to potrebujem nejake osvedcenie? Dakujem.
buchač
13.03.18,20:21
Chovať pitbulla pre svoje účely a mať chovnú stanicu je rozdiel...a ty nešpecifikuješ, o čo vlastne ide.
Ale zákon nezakazuje ani jednu z činností...teda aspoň zatiaľ.

Ale šak si preštuduj problematiku, budeš v obraze.
https://www.google.sk/search?client=opera&q=chov+pitbullov+na+slovensku&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

...a nechápem, prečo vyťahuješ tú istú otázku, čo si dal už v roku 2015.
http://www.porada.sk/t266821-existuje-zakon-o-chove-a-drzani-bojovych-plemien-psov.html
alaya1
13.03.18,21:20
Pozdravujem, chcem sa spytat, ci mozem chovat pitbull teriera alebo je to leglativne osetrene, ze na to potrebujem nejake osvedcenie? Dakujem.
Ak mas pravdepodobne na mysli, ci je zakazany chov tohto plemena u nas, ako napr. v niektorych krajinach ako bojove plemeno, Tak nie je. Ak ma pes PP prihlas sa do klubu tohto plemena.
buchač
13.03.18,22:02
alaya1
14.03.18,05:11
minuskovat tvoju odpoved nebudem, aj ked s pojmom tam nesuhlasim, je zavadzajuci.
Dáša_
14.03.18,06:00
Treba pozrieť VZN mesta alebo obce, kde bývaš. Niekedy tam bývajú upravené povinnosti majiteľov týchto psov.
buchač
14.03.18,07:00
Ale mne je jedno, či súhlasíš alebo nie.
Tak isto mi je šuma fuk, či by si moju odpoveď ohodnotila negatívom.
Pojem je pojem...z Tvojho hľadiska ide o slovíčkovanie.

Chovná a či chovateľská stanica ? A nie je jedno ? Lebo mne aj hej, podobne aj iným...kto chce, tak pochopí, že o čo ide.

P.S.:
Tvoj príspevok som nehodnotil...len pre upresnenie.
vicktor
14.03.18,08:07
Buchac, tvoje odpovede sa zo dna na den dooost lisia, asi sa ti niekto naburava do uctu...? :D
misoft
14.03.18,09:48
Tu mínusku som dal JA, pretože si ak "trochen" zablúdila niekde inde - tam, kde to s problémom NESÚVISÍ.
alaya1
14.03.18,14:08
Mily misoft, toto bola debata, ked som to pisala, divne v noci sa zmenila na otazku, takze to cele ak sa bude dat vymazem.