akopostupovat
17.03.18,11:12
Dobrý deň. Pred nástupom na materskú, som pracovala v 3.smennej prevádzke, bola som vydatá. Prednedávnom sme sa rozviedli a keďže som na RD, chcela som sa vrátiť do práce, ale nechcú mi umožniť pracovať na 1smenu. Jasne mi povedali, že si mám hľadať prácu inde, že majú výnimky iba pre tehotné. Ja žijem s dieťaťom sama, 100km od rodiny, takže nemám možnosť chodiť na smeny. Mám nárok na odstupné? Ako mám postupovať?
Tweety
17.03.18,10:14
Ak nastúpiš po RD , buď ti dajú výpoveď z organiz. dôvodov alebo Dohodu rovnako z tých istých dôvodov. V oboch prípadoch máš nárok na odstupné.
Splnila si si svoju zákonnú povinnosť a oznámila nástup do práce po skončení RD?
akopostupovat
17.03.18,10:19
Zatiaľ som bola iba osobne vysvetliť moju situáciu, prečo sa nemôžem vrátiť na 3 smeny.
mari2x
17.03.18,10:22
Napíš , odovzdaj , kópiu si nechaj potvrdiť
ivka70
17.03.18,11:17
Zamestnavatel ti nemoze dat vypoved (okrem vypovede kvoli zruseniu firmy) ak si osamela matka, ktora sa stara o dieta do 3 rokov.
Ak sa teda vratis do prace skor ako tvoje dieta bude mat 3 roky - pisomne to oznamis, zamestnavatel ti bude musiet najst miesto alebo sa s tebou dohodnut na skonceni PP dohodou z dovodu zrusenia prac.miesta - iba v takom pripade by si mala narok na odstupne.
veronikasad
17.03.18,12:39
Dopln vek dieťaťa
akopostupovat
17.03.18,14:05
Kedze to je 3smenna prevadzka a keby som pracovala len na 1smenu, ten clovek by potom chybal na 2dalsich smenach. Problem je z ich prevadzkovych dovodov.
ivka70
17.03.18,16:18
Ani z prevadzkovych dovodov nemozu dat vypoved osamelej matke s dietatm do 3 rokov. Zakonnik prace to neumoznuje.
akopostupovat
18.03.18,20:21
Cize, keby chceli odo mna vypoved dohodou, musia mi dat odstupne? A keby ma vzali spat, dali robit iba ranne nemozu ma vyhodit z inych dovodov, ze je vela zamestnancov a podobne?