baninka
08.08.06,11:21
Dobrý deň,
stojím pred vážnou úlohou: musím prihlásiť nového zamestnávateľa, ktorý bude mať od 15.8. zamestnanca.
Viete mi doplniť resp. poukázať na patričné zákony, ktoré musím preštudovať, aby som na nič nezabudla?
Čo potrebujem urobiť:
1. prihlásiť doteraz len podnikateľa do SP ako zamestnávateľa, aby dostal IČZ
2. prihlásiť z-teľa na DÚ na daň zo závislej činnosti
3. prihlásiť ho do tej zdrav.poisťovni, kde bude zamestnanec, oznámiť platenie odvodov a požiadať o číslo platiteľa?

4. prosím čo všetko ešte treba? Som z toho mierne nervózna..:-((

Vopred ďakujem.
BOBY
08.08.06,09:38
Dobrý deň,
stojím pred vážnou úlohou: musím prihlásiť nového zamestnávateľa, ktorý bude mať od 15.8. zamestnanca.
Viete mi doplniť resp. poukázať na patričné zákony, ktoré musím preštudovať, aby som na nič nezabudla?
Čo potrebujem urobiť:
1. prihlásiť doteraz len podnikateľa do SP ako zamestnávateľa, aby dostal IČZ
2. prihlásiť z-teľa na DÚ na daň zo závislej činnosti
3. prihlásiť ho do tej zdrav.poisťovni, kde bude zamestnanec, oznámiť platenie odvodov a požiadať o číslo platiteľa?

4. prosím čo všetko ešte treba? Som z toho mierne nervózna..:-((

Vopred ďakujem.
Nemusíš byť nervózna, uvažuješ správne. prihlásiť zamestnávateľa ako platiteľa na daň zo závislej činnosti na DÚ, na SP ako platileľa a na príslušnú ZP detto. Sú na to tlačivá v každej z inštitúcií.
Martinbiro
08.08.06,09:41
treba kopu trpezlivosti a to co si napisala to vsetko treba. treba si postahovat alebo osobne ist pre tlaciva.
hygiena !!! musis mat tiez od nej potvrdenie

ja som tiez novacik mozno sa tu najde aj niekto mudrejsi co doplni este mna uz nic nenapada
baninka
08.08.06,09:41
Boby, ďakujem,
a ešte som pozabudla na nárok na stravné lístky, kam z-teľa tiež treba prihlásiť:-)))
Gabi03
08.08.06,09:47
Kvôli stravný lístkom netreba ZĽa nikam prihlasovať, len spraviť zmluvu s príslušnou spoločnosťou. Zavoláš zástupcovi a on všetko povie, vybaví.

Ale aká hygiena?! To je pre mňa novinka....
BOBY
08.08.06,09:48
Stravné lístky zabezpečí zamestnávateľ zmluvne s niektorým poskytovateľom, napr. firma DOXX,ACCOR... Nič zložité.
baninka
08.08.06,09:57
stravné lístky- to je pohoda.

Ale hygiena?
Poskytujeme právne služby.....tam treba vyjadrenie hygienikov?????
Martinbiro
08.08.06,09:59
Kvôli stravný lístkom netreba ZĽa nikam prihlasovať, len spraviť zmluvu s príslušnou spoločnosťou. Zavoláš zástupcovi a on všetko povie, vybaví.

Ale aká hygiena?! To je pre mňa novinka....


jaj aby som nezavadzal nahodou hygienu som ja musel vybavovat ked som prijimal zdravotne postihnuteho do 70%.

Ale teraz niesom si uplne isty ci to treba aj pri normalnom zamestnancovi
Tánička
08.08.06,10:22
Nemusíš byť nervózna, uvažuješ správne. prihlásiť zamestnávateľa ako platiteľa na daň zo závislej činnosti na DÚ, na SP ako platileľa a na príslušnú ZP detto. Sú na to tlačivá v každej z inštitúcií.

K tomu všetkému budeš potrebovať živnostenský list alebo výpis z obchodného registra. Ja som predložila kópie a originál k nahliadnutiu. Na sociálnu poisťovňu treba 2 kópie, na ZP a DÚ po jednej. Ide to veľmi rýchlo, pokiaľ tam nie je veľa stránok. :)
baninka
08.08.06,10:23
práve som našla veľmi dobrý článok a akúsi rokoväť:

PMPP 7/2006, vydáva poradca podnikateľa. Taká zelená knižočka a titulok "Zamestnávanie zamestnancov a mzdová účtovníčka v praxi".

Možno pomôže aj ostatným novým z-teľom.
Tánička
08.08.06,10:25
treba kopu trpezlivosti a to co si napisala to vsetko treba. treba si postahovat alebo osobne ist pre tlaciva.
hygiena !!! musis mat tiez od nej potvrdenie

ja som tiez novacik mozno sa tu najde aj niekto mudrejsi co doplni este mna uz nic nenapada

Treba mať potvrdenie od hygieny, keď je sídlo firmy trvalé bydlisko konateľa a zamestnanec je konateľ firmy. :confused:
toria
08.08.06,11:26
Treba mať potvrdenie od hygieny, keď je sídlo firmy trvalé bydlisko konateľa a zamestnanec je konateľ firmy. :confused:

Podľa mňa netreba, ale pokiaľ pracujete s potravinovým tovarom, tak áno. V akej oblasti bude zamestnaný spomínaný zamestnanec?
Ja normálne prihlásujem zamestnávateľov na DU, SP, ZP to je všetko. ČO sa týka veci hygieny potrebovala som iba aby zamestnanec mal vybavený zdravotný preukaz, že je spôsobili pracovať v cukrárni.
Môj pohľad: Hygiena byť nemusí!

:p
Martinbiro
08.08.06,13:29
Podľa mňa netreba, ale pokiaľ pracujete s potravinovým tovarom, tak áno. V akej oblasti bude zamestnaný spomínaný zamestnanec?
Ja normálne prihlásujem zamestnávateľov na DU, SP, ZP to je všetko. ČO sa týka veci hygieny potrebovala som iba aby zamestnanec mal vybavený zdravotný preukaz, že je spôsobili pracovať v cukrárni.
Môj pohľad: Hygiena byť nemusí!

:p


No robime vdelavacie kurzy a VO a potreboval som od hygieny
ANNE
08.08.06,18:05
Vedel by mi niekto poradiť? Som živnostníčka a od sebtembra budem zamestnávať 1 osobu na "Dohodu o vykonaí práce", aké vybavovania a čo všetko budem musieť zariadiť, kde čo za dohodára odvádzať? Ďakujem.
Orsz
08.08.06,18:13
Vedel by mi niekto poradiť? Som živnostníčka a od sebtembra budem zamestnávať 1 osobu na "Dohodu o vykonaí práce", aké vybavovania a čo všetko budem musieť zariadiť, kde čo za dohodára odvádzať? Ďakujem.

Na DÚ, a SP kôli odvodom na garančné a úrazové poistenie. Len pozor, či to bude naozaj dohoda o vykonaní práce, lebo pôsobí to na mňa ako od spetembra, že tam bude dlšie. A ak je to opakovaná činnosť tak odporúčam na kratší PP. A vtedy treba prihlásiť aj na ZP. Ale to všetko tu bolo už spomenuté.
Orsz
08.08.06,18:17
K tej hygiene, tam sa myslí predovšetkým zabezpečenie "miestnosti WC" - a to je kdekoľvek, nielen vo firmách potravinového charakteru. Pre prevádzku, trebárs aj ako je obchod s textilom, alebo iné by mala byť zabezpečená toaleta. Ale nie sú s tým problémy. Stačí sa informovať na hygiene v príslušnom meste.
Gabi03
09.08.06,06:13
K tej hygiene, tam sa myslí predovšetkým zabezpečenie "miestnosti WC" - a to je kdekoľvek, nielen vo firmách potravinového charakteru. Pre prevádzku, trebárs aj ako je obchod s textilom, alebo iné by mala byť zabezpečená toaleta. Ale nie sú s tým problémy. Stačí sa informovať na hygiene v príslušnom meste.

A čo čisto kancelárske priestory?
Orsz
09.08.06,10:38
A čo čisto kancelárske priestory?

No myslím, že ak firma má zamestnancov, mala by v rámci zabezpečenia základných pracovných podmienok zabezpečiť toaletu. Hygiena sa dá vybaviť aj dodatočne.
Antonia Jendrišáková
18.08.06,11:44
:p
Na DÚ, a SP kôli odvodom na garančné a úrazové poistenie. Len pozor, či to bude naozaj dohoda o vykonaní práce, lebo pôsobí to na mňa ako od spetembra, že tam bude dlšie. A ak je to opakovaná činnosť tak odporúčam na kratší PP. A vtedy treba prihlásiť aj na ZP. Ale to všetko tu bolo už spomenuté.

Len pripomínam, že zdravotná poisťovňa podľa toho v ktorej je poistený zamestnanec.