P3tushka
22.03.18,21:08
Moze dat zamestnavatel vypoved muzovi po tom, co mu oznami, ze o mesiac chce nastupit na matersku dovolenku? Vzhladom na to, ze som sa docitala, ze je potrebne to urobit minimalne mesiac vopred, tak ma to zaujima, ci aj muz ma nejaku ochrannu lehotu, tak ako tehotna zamestnankyna.
Tweety
22.03.18,20:34
Nie, nie je. V OD bude až keď nastúpi.
veronikasad
22.03.18,20:47
Aký dôvod by mal zamestnávateľ na ukončenie pracovného pomeru?
P3tushka
22.03.18,20:49
No, keby si nahodou nieco vymyslel nanho, aby mu uskodil, realne nema za co, ale vzdy sa da nieco vymysliet...
Tweety
22.03.18,20:51
Na výpoveď musí byť zákonný dôvod.
veronikasad
22.03.18,20:52
Pokiaľ by nešlo o hrubé porušenie pracovnej disciplíny, výpovedná doba by skončila až ukončením rodičovskej dovolenky otca. Počas poberania materského bude pracovať (u iného zamestnávateľa)?
Jozef Toman
23.03.18,11:11
Technicky nie je (urcite nie priamo podla § 64 ZP). Z pravneho hladiska sa v pripadnom spore bude skumat, co je skutocnym dovodom vypovede (ci napr. neplnenie uloh, skutocna organizacna zmena alebo skutocnost, ze chce plnit rodicovske povinnosti = diskriminacny dovod). Okrem toho Sudny dvor EU uz rozhodol o ochrane zamestnankyne, ktora vypoved dostala po svojom navrate, ale pripravne kroky robil zamestnavatel pocas materskej dovolenky /napr. zverejnil inzerat na jej miesto a pockal si kym sa vrati). Toto je reverzna situacia