JanaF
09.08.06,06:14
Chcela by som sa opytat, ci mi neviete poradit, kde by som si mohla overit spolocnost so sidlom v Anglicku. Potrebovala by som nejaky vypis z ich registra, ze skutocne ta spolocnost existuje.
ALTEN
01.09.07,05:34
mám ten istý problém, ozval sa Vám niekto s odpoveďou na zistenie firmy v Anglicku?
ak áno prosím o informáciu

Dakujem
zuzanar
06.09.07,10:32
Anglická stránka - niečo ako náš obchodný register je: www.companieshouse.gov.uk

Skúste: http://wck2.companieshouse.gov.uk/f52e88b4328eea35284b2d8ef0983722/wcframe?name=accessCompanyInfo
anklar
07.09.07,07:23
Zrejme sa pridávam neskoro, ale možno nie:
Pravdepodobne by bolo vhodné kúpiť si obchodné informácie o spoločnosti ak by malo ísť o dobrý obchod. V takomto prípade netreba peniaze ľutovať.
www.creditreform.sk
www.coface.sk
www.edb.sk
www.sopk.sk
Je ich aj viac takých, ktorí poskytujú obchodné informácie o zahra.firmách.
andi
02.11.07,12:32
Nechcem založiť novú tému .Mám taký istý problém len s Nemeckou firmou. Chcela by som overiť IČO. IČ pre DPH som dala overiť na stránke DÚ,ale vypísal že neexistuje. Poradte mi čo mám teraz robiť, kde hladať.
andi
03.11.07,09:54
Potrebovala by som to súrne. Vie mi niekto poradiť.
KEJKA
03.11.07,10:16
môže existovať, ale nemusí byť platiteľ DPH. Potrebuješ overiť, či je platiteľ, alebo potrebuješ overiť jeho existenciu ako takú?
a ešte či je FO alebo PO, alebo nejaká inštitúcia registrovaná v inom než obchodnom registri. Ak je seriózny, na vyžiadanie ti pošle - odskenuje svoju registráciu.
andi
06.11.07,16:35
Potrebujem overiť existenciu.
apsgroup
07.04.08,07:47
Ja som prave overovala IC DPH dodavatela z Belgicka a tiez mi to na stranke DU nenaslo. Faktúru mám bez DPH, neviem čo s tým.
Máte skúsenosti, ze nejaké IC DPH nenaslo?
liba2
07.04.08,08:48
Ja som prave overovala IC DPH dodavatela z Belgicka a tiez mi to na stranke DU nenaslo. Faktúru mám bez DPH, neviem čo s tým.
Máte skúsenosti, ze nejaké IC DPH nenaslo?áno, máme. Napr. ak bolo nesprávne zadané číslo do vyhľadávača, alebo sa ako VAT z faktúry prevzalo iné nesprávne číslo .... atď. a pod.
Odporúčam obrátiť sa na dodávateľa s konkrétnou otázkou, aby oznámil svoje Ič dph. Možno sa dozvieš, že nie je vôbec platiteľom dane.
Žabinka
07.04.08,09:19
Ja som zadávala na stránke drsr.sk holandské IČ DPH a síce mi nevypísalo názov firmy, ale že IČ DPH je platné.