Hyben Pavol
27.03.18,15:52
Prosím Vás nemali ste niekto tento problém pri odosielaní Priznania- na FS sa nedá celý deň dovolať:
Oznámenie
Vybrané identifikačné údaje o subjekte, vyplnené vo formulári, nie sú zhodné s vybranými identifikačnými údajmi vybraného subjektu v kontexte OIZ a preto nie je možné podpísať/podať takto vyplnený dokument. Ak chcete podpísať/podať takto vyplnený dokument za v ňom uvedený subjekt, je potrebné použiť voľbu "Uložiť do súboru", následne vybrať subjekt, za ktorý chcete dokument podpísať/podať a zvoliť voľbu "Načítať zo súboru".
Mám prihlásenú firmu za ktorú podávam priznanie a nefunguje to!!!
Ing. Ľubomír Janoška
27.03.18,14:06
Mám tiež tento problém, slovensko.sk mi vnucuje nesprávnu identitu.
S helpdeskom si dopisujem už mesiac, teraz začali popierať svoju chybu a tvrdiť, že chyba je u FS. Hlásim sa ale ako živnostník a už portál slovensko.sk mi dáva ponuky pre právnické osoby.
Vyskúšané na dvoch kompoch, vrátane úplne čistého, na ktorom predtým nebežala žiadna komunikácia s FS.
http://www.porada.sk/t307174-kde-sa-stazovat-na-portal-slovensko-sk.html#post3026413
Žabinka
27.03.18,14:30
ak si si istý že všetko robíš správne, tak ich treba písomne bombardovať sťažnosťami..
https://www.financnasprava.sk/sk/opytajte-sa-financnej-spravy
popíš aký je tvoj problém, ako postupuješ pri odosielaní DP, akú hlášku ti vypisuje..
Ing. Ľubomír Janoška
27.03.18,15:02
Môže to byť aj problém e-governmentu, ak posiela do FS nesprávne identifikátory.
Lenže helpdesk e-governmentu NEVIE, čo posiela na portál FS.
Žabinka
27.03.18,15:14
veď oni si to budú medzi sebou prehadzovať, ale pokiaľ sa ozvú viacerí, tak sa tým snáď budú zaoberať.. dovtedy je možnosť využiť odklad podania DP..
mne kedysi nefungovalo podpisovanie s eID, oslovila som FS aj Min. vnútra, nič som nevyriešila, tak som to bola 1 deň pred DPH zmeniť na DU na dohodu.. a odvtedy nemám problém.. ale desím sa dňa, keď dáka múdra hlava rozhodne, že sa dohody rušia..
Hyben Pavol
27.03.18,15:23
Nedá sa podať ani žiadosť o odklad DP. Máme povinnosť komunikovať elektronicky. Sme platcami DPH. Podávam cez ZEP a teraz sa už myslím ani nedá zaregistrovať aby som podával priznania bez ZEP alebo čípu na občianský preukaz!!!
Žabinka
27.03.18,15:35
tak si podaj dotaz ako máš postupovať keď sa nedá kmunikovať elektronicky z uvedeného dôvodu.. dobré je odfotiť si obrazovku, kde by bolo vidno ktorá firma je prihlásená, a za ktorú podávaš DP.. aby z toho bolo evidentné, že ide o chybu..
ak chyba nie je na tvojej strane, skús podať do podateľne aj s potvrdenou kópiou..
Ing. Ľubomír Janoška
27.03.18,15:40
Pali, ide o subjekt, v mene ktorého si už niečo podal so ZEPom alebo nie?
Žabinka
27.03.18,16:23
obvykle sú problémy pri podávaní so ZEP, keď sa neprihlási prvýkrát na portál so ZEP, ale s ID a heslom, a len sa podpíše so ZEP.. vtedy robí portál obštrukcie.. takže treba sa prihlásit už na začiatku so ZEP..
predajbytu
29.03.22,21:38
Mne to robilo, ked som sa prihlasil ako firma a nasledne ako szco. Bolo treba ist na stranku financnej spravy po prihlaseni a vybrat spravny subjekt v katalogu formularov. Tlacitko je hned hore pod tym vyhladavacim polickom.
misoft
30.03.22,05:00
Reaguješ 4 roky po termíne - to bude teda penále....:D:D:D