Jana2612
27.03.18,15:43
Ahojte,
prosím Vás o radu, je vytvorená nejaká skupina tu, na FB či niekde inde pre zástupcov vlastníkov bytov, kde môžme zdieľať svoje skúsenosti a podobné veci????
Ďakujem za odporúčania :-)
misoft
27.03.18,16:29
Hore vedľa loga Porada je prázdne okienko s lupou - Hľadať. O problémoch vlastníkov, zástupcov vlastníkov je tu tém do aleluja.
Na FB si to vyhľadaj tam, toto nie je vyhľadávač tém na iných fórach.
sito
27.03.18,17:01
Je tu rubrika neziskové organizácie, SVB. Tam sa ti niekto na otázku ohlási, odpovie. Prípadne to vedia šupnúť do domácnosti.

Domovník vs. zástupca vlastníkov? Ak je váš dom spravovaný na základe Zákona 182/1993, tak domovník nie! Len zástupca vlastníkov, prípadne výbor zástupcov vlastníkov bytov, ktorý má hlavu. Domovník? Leda v dome, ktorý má len jedného vlastníka, ten si môže určiť svojho zástupcu v dome, môže ho nazvať aj domovník.

Na začiatok toto.

http://www.zakonypreludi.sk/zz/1993-182

Ak poznáš, tak potom sa len pýtaj a čakaj odpoveď. :D ;) :)
misoft
27.03.18,17:12
mimotemy

Ano je. Napis na Onger.Peter@gmail.com
Vymaž si e-mail - ak s niekym chceš osobne komunikovať - máš na to súkromné správy.
sito
27.03.18,18:29
Psssssst! Až sa nezaženie. :D:D:D
Jana2612
28.03.18,10:12
ďakujem za rady. Mám aj iné povinnosti, tak sa musím i odhlásiť a prísť keď bude čas. Pán Peter Onger má akú funkciu? Čo mi vie povedať?
romana147
28.03.18,10:15
ďakujem za rady. Mám aj iné povinnosti, tak sa musím i odhlásiť a prísť keď bude čas. Pán Peter Onger má akú funkciu? Čo mi vie povedať?

Jeden písal :

"teoreticky môže byť aj zástupca vlastníkov

ale úver zo šfrb NEVYBAVOVAL
182 vie zbežne
246 nemá

v čom teda chce radiť ????"
Jana2612
28.03.18,10:23
ďakujem za rady. Mám aj iné povinnosti, tak sa musím i odhlásiť a prísť keď bude čas. Pán Peter Onger má akú funkciu? Čo mi vie povedať?

Jeden písal :

"teoreticky môže byť aj zástupca vlastníkov

ale úver zo šfrb NEVYBAVOVAL
182 vie zbežne
246 nemá

v čom teda chce radiť ????"


Teoreticky. Tá odpoveď mi moc nepomohla...
romana147
28.03.18,10:28
ďakujem za rady. Mám aj iné povinnosti, tak sa musím i odhlásiť a prísť keď bude čas. Pán Peter Onger má akú funkciu? Čo mi vie povedať?

Jeden písal :

"teoreticky môže byť aj zástupca vlastníkov

ale úver zo šfrb NEVYBAVOVAL
182 vie zbežne
246 nemá

v čom teda chce radiť ????"


Teoreticky. Tá odpoveď mi moc nepomohla...


Opýtaj sa mňa.
Môžeš aj v SS.
Odpoviem krátko a prakticky na všetko.
Prípadne napíš, odkiaľ si.
Konzultácie do 1 hodiny a do 100 km bezplatne.