kagi
27.03.18,19:11
misoft
27.03.18,17:20
A) Kto má čítať tú jednu nekonečnú vetu? Najskôr sa nauč písať zrozumiteľne
B) Ak zadávaš otázku, musíš dodať všetky údaje. To že máš Chrome, A IE - to už vieme. Ale ODKIAĽ filmy, z KTOREJ stránky (je možné, že stránka neprehráva, nemusí fungovať, provider niečo zablokoval, rýchlosť pripojenia je mizerná), aký OPERAČNÝ systém.


C) Podpáľ - bude pokoj. :---
sthruska
28.03.18,06:55
"ked nechces poradit necitaj. take jednoduche"
Takých, čo to nechcú čítať je viac. Tak pravdepodobne nedostaneš odpoveď. Také jednoduché :D
sosak
28.03.18,07:11
Pri prehrávaní filmov z internetu ti to blokuje antivírusový program. V nastaveniach povoľ prehrávanie. Neviem aký máš antivírový program. Pre vyskúšanie na chvíľu vypni antivír a budeš vedieť, že to blokuje on. Samozrejme, bez zapnutého antivíru je riziko zavírenia.
kagi
28.03.18,19:49
dakujem pekne za radu hned vyskusam:-)
buchač
28.03.18,20:03
TY aj premýšľaš ???
No nepovedz...;) :D :D :D
misoft
28.03.18,20:13
Pokiaľ by si to napísala len o trochu zrozumiteľnejšie - tak aby sme vedeli, kde začína a končí veta - lepšie by sa to čítalo. Lenže ty - a predpokladám - mladá sikľa, si myslíš, že si požrala všetku múdrosť sveta.
A k problému - ja asi tuším, kde je pes zakopaný, ale vzhľadom k tomu, ako tu vystupuješ - dám ti jednu radu: PORAĎ SI SAMA!
buchač
28.03.18,20:21
Mne je jedno....ALE TY SI OFUČANÁ !!!

Napíšeš jednou vetou celý text. Sem tam bodka, všetko malými písmenami...ani Kristus Pán z toho nevyjde a nie aby to jeden čítal. Tu nejde o to, či sa otázka páči.

Operuješ tu sociálnymi sieťami,no Ty budeš v nich doma...a o tom som presvedčený, plno znakov o tom nasvedčuje.
Chceš byť múdra..pomaly jak rádio Jerevan...no tie tvoje príspevky-otázky svedčia o inom. Do problematiky sa rozumieš jak hus do piva....a keď ti niekto poradí, mudruješ.

Takže popremýšľaj nie o vekových kategóriach, popremýšľaj o sebe, kde robíš chybu.
Odstrániš chyby - nebude rýpanie.

P.S.:
Hejtovanie je niečo iné...ty len dostávaš tvrdú pravdu do ksichtu.
kagi
28.03.18,20:26
dakujem krasne uz to ide. :-) som Vam vdacna za radu
sosak
29.03.18,15:22
Rado sa stalo. :-)