katkasabka
09.08.06,10:10
Prosím dobrých ľudí o radu:)
Podarilo sa mi v MRP Win PU vymazať nesprávny zápis a neviem ako by som zistila ktorý som to vlastne vymazala. Skúšala som niekde hľadať zoznam vymazaných zápisov, kt. v MRP Dos v kt. som pracovala predtým bol, no vo Win som to zatial nikde nenašla. Alebo sa musím uchýliť k prácnej kontrole? Ak s tým má niekto skúsenosti, prosím pomôžte.
Ďakujem
willy
09.08.06,08:38
Prosím dobrých ľudí o radu:)
Podarilo sa mi v MRP Win PU vymazať nesprávny zápis a neviem ako by som zistila ktorý som to vlastne vymazala. Skúšala som niekde hľadať zoznam vymazaných zápisov, kt. v MRP Dos v kt. som pracovala predtým bol, no vo Win som to zatial nikde nenašla. Alebo sa musím uchýliť k prácnej kontrole? Ak s tým má niekto skúsenosti, prosím pomôžte.
Ďakujem
Bohužiaľ, DOS a Win sú si podobné, ALE NIE ROVNAKÉ, takže zrejme budeš musieť použiť pracnú kontrolu, resp. skús použiť možnosť KONTROLA - v denníku dokladov vpravo.
katkasabka
09.08.06,08:55
Ďakujem veľmi pekne. Dúfala som že si trochu uľahčím prácu, ale čo už. Tak idem hľadať :)
vďaka
lenkak
09.08.06,18:19
skús ísť po poradových číslach v denníku.
ondrejvla
09.08.06,18:53
skús ísť po poradových číslach v denníku.

Súhlasím s Lenkou, a doplním - možno aj v daň.dokladoch, skontrolovať účet 321 na knihu záväzkov, 311 - pohľadávok, 211 - na knihu pokladnice, 221 na posledné bank.výpisy, 132, 112 na sklad... Najskôr by som odporúčala túto kontrolu a až potom "škrtačky".