Macooo
01.04.18,11:40
Ahojte volam sa Maca mam 28 snubenec ma 26 a je kardiak o babo sa snažíme uz vyse roka raz sme uz čakali bolo to asi po 3 mesiacoch snazenia citila som ze som v tom aj test my ukazal slabo dve ciarky. Ked som prisla ku gynde povedala ze nech pridem pondelok rano vezme krv spravy testy sobotu vecer som dostala bolesty a nedelu prisla mrcha sylne som krvacala a neskutocne kusiska. Gynda my povedala ze kedze testy nestihla spravit bere to ako keby som tehu ani nebola vycistila som sa sama nic my nedavala. Uz je to par mesiacou. Stale som s tym neni zmierena doktorka my kazala uzivat inofolic a mame ist do nitri do
gyn-fiv po sviatkoch sa objednavame. Viete my poradit.. Pretoze ja uz sa neviem s snubencovho brata priatelkou ktora je tehu rozpravat. Snubencovho brata priatelka je teraz v 4mozno5 mesiaci ja to nezvladam vydno jej uz brusko uz sa jej skoro kazda debata toci o tehu porode babetku chystani izby chutiach... Neviem sa s nimy rozpravat vždy ked od nich prideme poplacem. si som ina.. Myslim ze to na mne vydia vsetci aj moj snubenec sa hneva ze som ina ze ked sa vratime venujem sa svojim myslienkam atď.
Ja jej to zelam ale nezvladam to lekary jej kazali oddichovat a jej ked pride drahy z kamionu furt niekde behaju ako keby si nevazila co pod srdcom ma uz lezala asi 2krat po tyzdni skoro dvoch v nemocnici koli tomu... Príde my to nefer... A dnes ideme svokrovcom na obed a viem ze ju znova uvidim som z toho nervozna znechutena,nechcem tam ist ale neviem povedať priatelovy nie :cry::cry: prosím poradte my
ivka70
01.04.18,14:25
poradim : uc sa gramatiku a pouzivat ciarky, toto sa neda citat! To narocky pouzivas i/y uplne naopak?
misoft
01.04.18,14:33
Prcu si z nas roby..... :D
Macooo
01.04.18,14:57
Ja som vas poprosila a pomoc nazvime to psychickú a nie s gramatikou ale aj tak dik
jslancik
01.04.18,16:27
Nauc sa byt spokojna s tym, co mas. Ak budeš stale hladiet na to, co nemas, budes stale nestastna.
Okrem toho vies, ze najcastejsie sa zadari, ked na to nie su ti dvaja upnuti a stale to riesia.
Modry konik uz zdochol?
Terezia13
01.04.18,16:49
to chce v prvom rade kľud!, treba sa upokojiť a nerobiť si nervy, kde to nie je treba, rok to ešte nič neznamená, v zlom psychickom stave, v strese a v nervoch to ani nepôjde a keby, počatému dieťatku to vôbec neprospeje, takže ak to ide, choďte spolu niekde na dovolenku - najlepšie k moru, odtiaľ už prišlo veľa párov "v trojici", ale chce to kľud!, pustiť tento problém úplne z hlavy, "vytlačiť ho za dvere"
Taynee
01.04.18,17:02
Áno, more by mohlo pomôcť ( dyg morééé ). Ale keď pôjde k tomu moru, predsa len by som odporúčala učebnicu SJ, postačí nejaký 4r. ZŠ pre začiatok.
buchač
01.04.18,17:16
ZÁKLADNÁ otázka znie.
Problém robí LEN tehotná švagriná alebo všetky tehotné ženy na svete ?

Pomoc hľadaj u psychológa a nie na Porade.
jelalim
01.04.18,18:20
autorka evidentne nie je rodeny Slovak, mohli by ste byt k cudzincom tolerantnejsi..
Macooo
01.04.18,20:10
Dakujem veľmi pekne všetkým