Lululina
01.04.18,23:38
Dobrý deň,
Som na RD do 24.5.2019 a zároveň zamestnaná na dobu neurčitú u môjho zamestnávateľa. Črtá sa mi práca od 1.5.2018 v novej firme na dobu určitú do 1.5.2019 so skúšobnou dobou 3 mesiace (vrátane). Moja otázka znie, či musím dať výpoveď u môjho zamestnávateľa ak má do novej práce zamestnajú.
Ale čo ak v novom zamestnaní so mnou ukončia pracovný pomer vramci skúšobnej doby, prípadne mi zmluvu po 1.5.2019 nepredlzia? Ako to v takomto prípade funguje?
Ďakujem. Lu
ivka70
02.04.18,10:00
Pokial nove zamestnanie nie je konkurencne k povodnemu zamestnaniu a teda nepotrebujes na uzavretie zmluvy suhlas povodneho zamestnavatela, mozes sa zamestnat a v povodnom zamestnani nadalej cerpat RD. Nemusis PP ukoncovat.
Vyriesit to budes musiet az ku koncu RD ak by si sa do povodneho zamestnania nechcela vratit, lebo vypoved treba dat 2 mesiace dopredu a oznamit navrat do prace najneskor mesiac dopredu. Co budes musiet riesit skor ako zistis, ci ti zmluvu v novej praci budu chciet predlzit.
Lululina
02.04.18,20:34
Ďakujem za odpoveď. Ešte by som sa chcela opýtať, ak mi vieš ešte poradiť. Malu chcem dať do súkromných jaslí ak budem pracovať Prídem o rodičovský príspevok? Resp. Ak si požiadam dostanem príspevok na jaslicky - príspevok na starostlivosť o dieťa, (alebo ako sa to definuje), vo výške rodičovského príspevku? Ďakujem ;)
ivka70
03.04.18,03:34
Neprudes o RP, ak nepoziadas o prispevok na starostlivost o dieta. Ak poziadas, vyplaca sa ten - je vyssi ako RP, ale treba dokladovat vysku vydajov na jasle.