chardoney
02.04.18,20:13
Ahojte, pls skúsenosti so smart battery case (ip7)? Ste spokojní? Môžem v ňom bez obáv nosiť telefón dlhodobo, však? (Nemá to vtedy výraznejší nepriaznivý vplyv na zdravie batérie)... Vďaka
misoft
02.04.18,18:28
Otázke je, čo si predstavuješ pod pojmom "zdravie batérie". Baterky buď bude nabitá, alebo vybitá, nová, alebo už stará (s menšou výdržou). Táto sranda je niečo ako power bank, akurát namontovaná na iPhone....
Keď baterka nebude mať dosť šťavy, zoberie si to z toho čuda a dobije sa. A môžeš to nabíjať spolu, alebo samostatne.
chardoney
02.04.18,18:39
No myslela som to tak či môžem nosiť permanentne, lebo power bank pripojím len v prípade potreby, ako normálne nabíjačku (nabíjam pri cca 35%- najčastejšie do 90%) ale z toho case-u to nebudem vyberať. Nikde som sa nedočítala nejaké detaily akým spôsobom to spolu kooperuje a že či tá batéria nebude trpeiť viac ako pri štýle nabíjania, ktorý som uviedla vysšie. Ale na druhej strane recenzie sú samé chvály...
misoft
02.04.18,18:59
Môžeš, môžeš, nato to je. Raz čas od času ju ale odpoj a keď bude slabšia nabi obe samostatne - stačí 1x 6 mes.
chardoney
02.04.18,19:24
Ďakujeeem