liskova
09.08.06,11:35
Chcem varovat všetkých, ktorý plánuju dovolenku cez CK Tiptravel-Tatratour-Koala do Talianska- Anzio- hotel Dei Cesare, aby zmenili destináciu !!!! Hotel , ktorý prezentuju CK ako luxusný 4 * je HOROR!!!! Izby spinavé, hnusné, uteraky menia za poplatok 2,5 Eur, strava otrasná, Slováci sú separovaní do "inej jedálne" kde sedia za "svadobným" stolom na ktorom je tácka so spoteným syrom a sunkou.....suchý chlieb = švédske stoly.....večere cestoviny s lacnou omackou, flaksna masa s chlebom, ziadna príloha ked niekto ziadal aspon ryžu pre deti - nedočkal sa...Široko daleko nie je restauracia, bar....nic.....do mesta je hodina chôdze prípadne taxi za 17 eur........lehátka na pláži za poplatok 6 Eur/os nie su pre Slovákov a nemôzete lezat pri mori, vaše miesta su pod hotelom!! Pri mori len Rusi... Týždeň mal neskutočne dlhých 7 dní....a všetci sa budete tesit domov!!! Skoda penazi a este vacsia skoda casu...:mee:
bendži
09.08.06,09:40
Ďakujeme za varovanie..

Neuvažuješ nad reklamáciou alebo sťažnosťou priamo na cestovku? Podľa tvojho popisu mi vychádza, že nesplnili podmienky, ktoré ste mali dohodnuté v zmluve o zájazde...
ondrejvla
14.08.06,04:29
No to sú perspektívy pre nás, čo sa ešte len chystáme! Som prekvapená, s touto cestovkou som doteraz nemala zlé skúsenosti...
liskova
14.08.06,08:43
Samozrejme, je pripravená sťažnosť (reklamácia) s požiadavkou finančnej kompenzácie.....
dzabula
23.08.06,09:15
Ahojte ak sa tu hovori o reklamacii aj ja by som potrebovala pomocť s reklamaciou. Kamoška bola na dovolenke a dopadlo to dosť strašne a sľubila som jej s tým pomoc. Nemáte náhodou niekto vzor reklamacie dovolenky alebo aspoň postup ako to spravne napísať???Please je to hrozne dôležite. Ďakujem veľmi pekne.
dzabula
24.08.06,06:33
Pros9m važne mi nikto nevie pomôcť????
JanaF
24.08.06,06:39
Skus sa pozriet na prispevky od markizy na www.markiza.sk (http://www.markiza.sk). Nepamatam si, v ktorej casti televiznych novin prave hovorili o tom, co by to malo obsahovat. Bolo to cca spatne mesiac.
Katarína STR
24.08.06,06:43
Ja by som to napísala asi tak,
že by som opísala kedy a kde som uzavrela zmluvu o pobytovom zájazde, s akým termínom odletu a príletu a aká bola cena zájazdu.
Samozrejme aj ako bol prezentovaný uvedený hotel cestovkou. Čo všetko mal poskytovať a pod. Ako bol opísaný v katalógu či pracovníčkou cestovky.

Napriek vašim informáciam, hotel neposkytoval uvedený komfort čo sa týka jedla, ubytovania, pláže ...
Presne by som uviedla čo podávali za jedlo, kde a akým spôsobom.
Čo sa dialo na pláži...

No a preto, že hotel nespĺňal to, čo cestovka sľubovala, žiadaš o finančné odškodnenie....
DanielaSL
24.08.06,07:18
Ahojte ak sa tu hovori o reklamacii aj ja by som potrebovala pomocť s reklamaciou. Kamoška bola na dovolenke a dopadlo to dosť strašne a sľubila som jej s tým pomoc. Nemáte náhodou niekto vzor reklamacie dovolenky alebo aspoň postup ako to spravne napísať???Please je to hrozne dôležite. Ďakujem veľmi pekne.

Nespisovala reklamáciu priamo na mieste s delegátkou cestovnej kancelárie? Nemala som našťastie také problémy, ale viem , že sa to takto robí.
dzabula
24.08.06,09:31
Ďakujem Vám všetkým za rady už som to neako napísala, poradili mi na ustredni pre ochranu spotrebiteľa.
Ešte raz vďaka za nazory a čas.