fachman
09.04.18,19:47
Dobrý deň, policajt mi dal fúkať,či som nepil alkohol,potom mi venoval náustok. No ja ho nechcem, nezobrať si ho ? Ďakujem.
lujza.j
09.04.18,17:52
A o co ti ide? Aky mas problem...
buchač
09.04.18,17:56
Tak na toto som teda fest zvedavý, čo sa z toho "problému" vykľuje.
misoft
09.04.18,18:35
Tvoje problémy mať.......
Policajt si ho tiež nezoberie. A vieš prečo ho dávajú zabalený, sám si ho musí fúkajúci nasadiť, sám z prístroja zobrať, nechať?
ROZMÝŠĽAJ!!!!!
Keby si premýšľal - nepoložil by takúto hlúpu otázku....
Terezia13
09.04.18,18:37
to si najprv dal otázku sem a čakáš na radu? a policajt čaká s tebou?:D:D:D
misoft
09.04.18,18:40
Dobré......:D:D:D
buchač
09.04.18,18:41
ZMAŽTE niekto hentú stupídnosť...

Ak to "fach-man" myslí vážne, tak by sa mal ísť liečiť.
Terezia13
09.04.18,19:02
no áno, kto vie, či ten chudák policajt už mohol ísť domov
Žabinka
09.04.18,19:07
Terezka..:D
buchač
09.04.18,19:19
A vieš prečo ho dávajú zabalený, sám si ho musí fúkajúci nasadiť, sám z prístroja zobrať, nechať?
=============

V určitom a prenesenom význame vety by sa dalo porovnať s cottonom ( pre neznalých = pánska ochrana)...;)
lujza.j
09.04.18,20:06
Ja ako fizel budem chytat "ozuzlany"nahubok....tak ako si sam nasadi...aj si sam "vysadi"....
ZahradnikAmater
09.04.18,20:15
Každá organizácia musí mať vyriešené otázky odpadového hospodárstva, len Polícia nie? To my občania máme likvidovať ICH odpad?
sosak
09.04.18,20:23
buchač, vieš čo je cotton? Nepomýlil si sa? Ako pánsku ochranu použiť toto:https://slovnik.azet.sk/preklad/anglicko-slovensky/?q=cotton
:D :D :D
buchač
09.04.18,20:31
sosak

Nie nadarmo som dal do zátvoriek vysvetlenie...
Slovník mám momentálne v trubke...ALE ak by si prišiel do KE a okolia, tak je to jasný výraz....samozrejme, že v patričnej súvislosti. ;)
Ing. Ľubomír Janoška
09.04.18,20:50
Správne, policajný zbor je výrobcom obalov.
buchač
09.04.18,21:06
Takže policajti by mali mať pri kontrole vodičov na chlast povinnú výbavu hygienické rukavice...a po každej výmene náustku si ich vymeniť ? A niekde v aute aj nádobu na odpad - náustky a rukavice ?

Polícia má zberné miesta na nebezpečný odpad ?
--------------
Hliadky, ktoré dali fúkať by mali po šichte urobiť zoznam a počet kontrolovaných vodičov...a následne náustky komisionálne (minimálny počet 5 členov) zlikvidovať.
misoft
10.04.18,04:51
Oné - Mičurinec - to predsa nie je policajný odpad! Je to odpad tých vodičov.
Policajti fúkačovi ten náustok predsa "darovali" (pýtali za to peniaze ako za tovar? Nie), Fúkač predsa ho otvoril a vybral z obalu , použil a aj zobral späť...... už do to policajta nepleť, nie je to jeho náustok, len policajt sa kukne na číselka na tom frase prístroji a keď niekto chlastal, povie iné číselká....
Aj sám fachman píše, že mu ho "VENOVAL" ... :D:D:D
fachman
10.04.18,05:27
Takže aj takto. Pôjdem na vyšetrenie krku,lekár sa mi bude špárať v krku,a potom mi dá domov to,čím sa špáral v krku? Ja som od policajtov nechcel náustok,oni majú mať hygienickú nádobu na to,hádam to nebudem voziť v aute.
fachman
10.04.18,05:27
Náustok nieje môj majetok.
buchač
10.04.18,05:58
Fakt sa choď liečiť...
Ing. Ľubomír Janoška
10.04.18,06:01
buchač
10.04.18,06:17
Ľubo

Podľa linku je zodpovedný za znehodnotenie obalu konečný užívateľ. Takže kto mal posledný ten náustok ? Predsa ten, čo do neho fúkal...aspoň podľa mňa.

Tiež je podľa mňa celý "problém" postavený na hlavu.
Ako som vyššie spomenul, tak by malo byť každé auto vybavené nádobou na odpad, ktorý by po šichte mali poliši odniesť na príslušné miesto.
Veď to by bolo proste niečo nenormálne.
- každé auto nádoba
- každé oddelenie väčšia nádoba
- špeci miestnosť na nádobu
- náklady na znehodnotenie
- výberové konanie na nádoby
-výberové konanie na miestnosti

Poliši pritom nemajú k dispozícii dostatok nábojov na tréning, nie sú love na kúpu nových zbraní, ... sklady výstrojných súčiastok sú prázdne, ani len ponožky si nemôžu za tie výstrojné body kúpiť.

...a tu sa jeden ide onačiť ohľadom podrbaného náustku.
Veď takéto niečo určite nemajú ani vo Švajcu...a tam už teda je ten odpad sledovaný.

Otázka :
Čo by sa stalo, ak by sa dokázalo, že poliš pri narábaní s náustkom chytil nejakú infekčnú chorobu ?
Ako by sa to riešilo ?
Ako by vymákli maníka, ktorý bol pôvodcom nákazy ?
dmc
10.04.18,06:47
tak potom treba dat navrh aby poslanci predlozili zakon o povinnom noseni naustkov v pocte min 5 kusov ako povinnu vybvu v aute pre pripadnu kontrolu policiou. Toto by chcel zadavatel ?
dmc
10.04.18,06:48
pre "aktivistov" treba zavies do zakona k povinnej vybave vozit aj 5 ks naustkov - iba pre tych ktory neradi dostavaju dar (naustok) od prislusnika PZ.
buchač
10.04.18,06:53
dmc ...BINGO

Samozrejme, že tie náustky by mali mať expiračnú dobu...taký rok by postačoval.
Do sadzobníka pokút dať položku - pokuta 30€.
;)

P.S.:
Kde na tie 3,14viny poniektorí chodia...???
misoft
10.04.18,07:20
dmc - trafil si hlavičku po klinci :D:D:D