ZahradnikAmater
10.04.18,22:08
Celá téma o policajnom odpade z náustkov má jednu zaujímavú pointu. Už roky existujú bezdotykové fúkacie kontrolné prístroje na meranie alkoholu v dychu vodičov, len naša polícia používa tie náustkové a my sa môžeme len pýtať, či nie náhodu preto, že niekto bohovsky zarába a má provízie z nákupu enormného množstva zbytočných náustkov, ktoré polícia odmieta podľa zákona likvidovať.
A množstvo ponožiek vo výstrojnom sklade je mi u r*&&, ja som dane zaplatil pri každom tankovaní a každom nákupe.
buchač
10.04.18,20:25
Duyla, Duyla...ale ako je to z tvojimi daňami z príjmu ? Lebo si veľa nacvakol, možno žiadne. Veď si dokonca si v mínuse...tak, o čom je tu reč ???

Tie ponožky bol len taký malinký príklad...o konkrétnejších príkladoch/prípadoch by sa dalo vravieť.
dmc
11.04.18,06:09
tak daj sem nejaky "bezdotykovy" merac alkoholu v dychu ktory nepouziva naustky a je hygienicky v poriadku pri opakovanej kontrole viacerymi osobami s moznosotu (nevyhnutnosotu) tlace takehoto merania na ktorom by bola mozna certifikacia ktorou musia opakovane podliehat taketo meriacie pristroje.
ZahradnikAmater
11.04.18,20:29
tak daj sem nejaky "bezdotykovy" merac alkoholu v dychu ...
Keď som do neho fúkal (zo vzdialenosti asi 2 cm - podľa pokynu policajta, tak som si všimol len značku DRAEGER. Presný typ si nepamätám. Nenapadlo ma si to vyfotiť, lebo som si myslel, že už je konečne koniec tých náústkových. A nie, nebol to ten náústkový merač bez náústku, mal iný tvar, ako nám dnes bežne strkajú do úst policajti.