januli
16.04.18,22:13
Je to spravne ak ma zamestnanec tarifu 2.5 x odpracovane hodiny + priplatky za soboty a nedele... 12 hodinove smeny....
Nemalo by to byt tak, ze tarifa ma byt vyska min. mzdy / hod. Plus priplatky za nocne, za sviatky a vikendy?
avalik
16.04.18,22:03
663/2007 Z. z.Zákon o minimálnej mzde

§ 3

Doplatok k minimálnej mzde


(1) Ak mzda zamestnanca za vykonanú prácu nedosiahne v kalendárnom mesiaci sumu minimálnej mzdy, aj keď zamestnanec odpracoval plný pracovný čas v mesiaci ustanovený zamestnávateľom, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok, ktorý predstavuje rozdiel medzi sumou minimálnej mzdy ustanovenou na príslušný kalendárny rok a dosiahnutou mzdou.


(2) Pri výpočte doplatku podľa odseku 1 sa do dosiahnutej mzdy zamestnanca nezahŕňa mzda za prácu nadčas, mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok, mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu, mzda za neaktívnu časť pracovnej pohotovosti na pracovisku a mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce; do počtu odpracovaných hodín sa nezahŕňajú hodiny práce nadčas a hodiny neaktívnej časti pracovnej pohotovosti na pracovisku.
januli
17.04.18,04:17
To znamena, ze ak od januara mal zamestnanec tarifu 2.5 + priplatky ktore sa nezapocitavaju tak mu ma zamestnavatel doplatit rozdiel? Co moze urobit zamestnanec ak zamestnavatel stale tvrdi, ze postupuje zakonne... Ako sa ma branit?