1Tomas34
18.04.18,11:41
Pekny den prajem a mam otazku mame mladeho chalana zvukara ktory je sikovny a na vedlajsom pracovisku chyba jeden clovek a chcu nam ho zobrat a nahradit inym resp inou, lenze vsetko sa udialo v priebehu dvoch tyzdnov a jemu to zrejme este nebolo oznamene a ked som s nim hovoril tak bol z toho prekvapeny a zrejme to necakal lebo timlider mu to este neoznamil, vie to iba odomna ja som jeho timlider ale od spolocneho timlidra vsetkych ten mu to este neoznamil. Ked tam nebude chciet ist tak by mal ostat u nas? Lebo maju nam pridelit osobu s ktorou boli predtym problemy a neboli by sme radi ked sa sem dostane naspat. Problem je v tom ze najprv sa dohodli s tou problemovou osobou resp tlacia ju sem hoc ona je tiez sikovna a robila to uz predtym takze preco by nam mali brat mladeho len preto ze je tam tlacenka od niekoho...Je tam z urcitej strany natlak na mna ale ja ju tu nechcem. Co robit? Dakujem
ivka70
18.04.18,10:06
Ak ide o zmenu pracovneho miesta, definovaneho v pracovnej zmluve, musi s touto zmenou zamestnanec suhlasit podpisanim dodatku k pracovnej zmluve.
1Tomas34
18.04.18,10:38
Dakujem za odpoved takto my sme jedno oddelenie a o zmenu pracovneho miesta ani zaradenia nepride, skor tam ide o osobnu vec toho nasho sefa ze nechce u seba tu druhu kolegynu, ktora je ale podla mna schopna to robit, skor tam ide o strach z toho ze to zrejme nezvladne...
ivka70
18.04.18,11:06
Tak to si budes musiet vyriesit so svojim nadriadenym ty. Asertivne.
1Tomas34
18.04.18,11:20
Asi hej dakujem za odpovede