Katarina8854
23.04.18,14:36
Dobrý den, máte niekto skúsenosť s odstúpením od rámcovej zmluvy so SE, podpísali sme ju 13.10.2014, no nedošlo k zmene dodávateľa elektriny, teda zmluva nenadobudla účinnosť. Teraz odo mňa žiadajú vyplniť plnú moc a kópiu občianskeho preukazu aby opäť mohli žiadať o zmenu (odvtedy sa nič nedialo). V podmienkach píšu, že ak nedôjde k zmene dodávateľa elektriny do 5 rokov od podpisu, môže dodávateľ odstúpiť od zmluvy. A tiež mi vyplýva povinnosť z tejto zmluvy poskytnúť im opätovne plnú moc. Dá sa nejako ukončiť táto zmluva? Operátor mi povedal, že ak im plnú moc nezaslem, môžu má pokutovať 120€.
jnjaneckova
23.04.18,13:45
Z neúčinnej zmluvy ťažko môže od teba niečo žiadať, ale asi sa blíži tých 5 rokov, tak skúšajú znovu.Prilep citáciu o tej pokute! a o účinnosti rámcovej zmluvy.
Katarina8854
23.04.18,17:05
G. Ostatné ustanovenia
1. Zákazník splnomocňuje Dodávateľa na všetky právne úkony potrebné k ukončeniu
zmluvného vzťahu s doterajším Dodávateľom univerzálnej služby a tiež k uzavretiu Zmluvy o
pripojení pre predmetné odberné miesto. Zákazník sa ďalej zaväzuje poskytovať
Dodávateľovi všetku potrebnú súčinnosť k tomu, aby Zmluva mohla byť riadne plnená a
nevykonávať žiadne úkony, okrem tých úkonov, k nim je výslovne oprávnený podľa Zmluvy
a týchto VOP, smerujúce k obmedzeniu alebo zamedzeniu existencie podmienok pre riadne
plnenie Zmluvy. Túto súčinnosť sa Zákazník zaväzuje poskytovať aj v prípade úkonov
smerujúcich k uzatvoreniu Zmluvy s Dodávateľom (napr. povinnosť doložiť všetky
požadované, úplné a pravdivé doklady potrebné k procesu prechodu Zákazníka od pôvodného
k novému Dodávateľovi v Dodávateľom stanovenej lehote a pod.) či úkonov smerujúcich k
odstúpeniu od Zmluvy. V prípade preukázaného odmietnutia súčinnosti je Dodávateľ
oprávnený požadovať zmluvnú pokutu vo výške 100,- EUR bez DPH za každé odberné
miesto Zákazníka segmentu Domácnosť a 333,- EUR bez DPH za každé odberné miesto
ostatných Zákazníkov okrem domácností.



"Ak ani do 5 (piatich) rokov odo dňa podpisu zmluvy oboma účastníkmi nedôjde vo vzťahu k príslušnému odbernému miestu odberateľa elektriny v domácnosti k zmene dodávateľa elektriny (t.j. zmluva nenadobudne účinnosť), a to z dôvodov na strane niektorého z účastníkov, potom bude dodávateľ elektriny oprávnený zmluvu jednostranne ukončiť odstúpením od nej, aj keď zmluva doposiaľ nie je účinná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú na inom postupe."
misoft
23.04.18,20:46
Ja by som ešte tieto VOP dal posúdiť právnikom, oboznámiť aj SOI, pretože tieto VOP sa mi vidia nevyvážené, kde väčšina práv je na strane "Dodávateľa", avšak väčšina povinností na strane "Zákazníka" - takéto zmluvy sú neprijateľné a vopred neplatné.
Katarina8854
24.04.18,09:40
Obávam sa, že ide o vopred prehranu bitku, ak by som do toho išla, ale i tak vďaka za odpovede. Vo VSE mi povedali, že ku odpojeniu by došlo až ku 1.1. 2019. A v tých VOP nie je ani uvedené moje právo na odstúpenie od rámcovej zmluvy, tak rozmýšľam, či im písať dohodu o ukončení rámcovej zmluvy, ako je to uvedené tu v citacii, že ak sa zmluvné strany nedohodnú inak...
Dusik94
25.04.18,12:25
Neviem, ale mne sa tie podmienky zdajú štandartné, u predchádzajúceho dodávateľa som ich mal dosť podobne postavené a riešil som to odstúpením od zmluvy, ktoré oni akceptovali. Teraz som vďaka ponuke u SE a máme od nich lacnějšiu elektriku aj plyn, 2. rok a zatiaľ sa držia.