Adamikova Monika
23.04.18,20:24
Chceme kupit nove auto. predajca nam ponukol ak mame priamo v rodine niekoho ZTP moze nam dat zlavu. Moja mama ho ma. auto nemusi byt nanu pisane, len mat overene notarom ze sme priami pribubny. Buto to mat v vplyv na jej dalsie posudzovanie ,uz je aj v starobnom dochodku,?? alebo budeme potrebovat jej suhlas na predaj ak by sme ho chceli predat?
Žabinka
23.04.18,19:02
ale toto asi nesúvisí s peňažným príspevkom z UPSVaR.. niektorí predajcovia poskytujú zľavy pre ZŤP, napr. Škoda, Kia..
buchač
23.04.18,19:12
Ja viem, že nesúvisí s príspevkom UPS...ale aj tak.
Katy a R
24.04.18,06:26
Ak vám predajca nejaké takéto "benefity" ponúka - je to len jeho vec, komu zľavu dá a komu nedá (marketingový ťah). len neviem, že načo to overenie notárom, že ste príbuzní?(žeby nestačil preukaz?ň - nuž ale má isto nejaké svoje podmienky a pravidlá .
- a napr aj pri poistke na auto existujú zľavy pre ŤZP
Takáto zľava nemá nič spoločné s kompenzáciami, ktoré poskytuje UPSVaR ... predpokladám, že mamka ani nemá príspevok na kúpu auta, alebo iné - či? možno opatrovanie máte?
no a čo sa predaja auta týka - predať môže majiteľ;)
Adamikova Monika
25.04.18,18:07
Nie nema prispevok na auto a ani opatrovanie nema. Praveze to nebude na nu pisane kupujeme to my, len by sme vyuzili zlavu ZTP a / vozime ich po lekaroch/ asi v tom pripade poistka ostava v normalnej vyske.
Katy a R
25.04.18,18:23
tak treba využiť aspoň tú zľavu u predajcu. ☺