Janek2
26.04.18,17:56
v mojej firme sa skoncil projekt ktory som robil a preto som nadbytocny .. firma ma chce presnut na ine pracovisko co ma ale je to v inej firme ...ano v zmluve mam napisane ze ma mozu tam presunut ... ale musim mat kvalifikaciu na tu danu pracu ..a a chcu aby som robil vozickara ale nema na to kurz a odmietol som ho robit ... tak by so mrad vedel ze co teraz ked ja tam nechem a oni ma nechu vyhodit tvrdia ze musim odist sam ... alebo ako mozem odist s firmy aby ma museli oni vyhodit ? vdaka zmluvu mam do 30.9.2018 a som tam 1,7 roka..
Mila123
26.04.18,16:14
pracovný pomer je na dobu neurčitú?
Janek2
26.04.18,16:18
zabudol som dodat ze zmluvu mam do 30.9 2018
veronikasad
26.04.18,18:01
Pracovný pomer na dobu určitú končí dňom dohodnutým v pracovnej zmluve
veronikasad
26.04.18,18:02
Projekt končí skôr? Zmenilo by sa miesto výkonu práce?
vicktor
27.04.18,07:10
Podla veroniky sudim ze treba spravit dohodu o skrateni doby urcitej alebo ta vyhodia po riadnom pruseri.
Otazne ci pruser je aj odmietnutie prikazanej prace.
Co je to ina firma? Mas zmluvu s ABC a.s. a ta druha je XYZ sro alebo ako?
A ty co chces? Chodit do roboty, flakat sa (ked skoncil projekt) a brat vyplatu?
Vozickara preco nechces robit? Nech ti firma vybavi kurz. Je to lepsie nez byt nezamestnany.
Problem je mozno v lokalite - ta druha firma je niekde daleko?
Janek2
27.04.18,08:58
no oni maju pracovisko aj inde ... a mozem pracovat v bratislave .. ja by som chel vediet ako to urobit aby mi oni zpalatili .. lebo tam ostat nechcem .. uz mam ine veci svoje rozbehnute ...a je to cca 3 km od seba vzdialene ... nie nemam zaujem robit vozickara vo vw a lietat ako handra sviatky piatky soboty nedele dvansatky nocne za par chechtakov..a oni ma nechu vyhodit chu aby som odisiel sam otial ..aby mi nemuseli platit
Janek2
27.04.18,09:40
moj projek uz skoncil a som tam nadbytocny mi tvrdia ...preto ma chu preradit.. ano o 3km dalej by som pracoval ..ale v zmluve mam ze mozem pracovat v bratislave .. ide ale o to ze nemam kvalifikaciu na tu pracu co mi ponukaju ..a ani si ju nebudem robit..ja len chcem aby ma vyhodili a zapatili mi tie dva mesiace bez toho aby som tam nemusel byt to odmietaju ze ma nechcu vyhodit .. ze musim odist sam ale potom mi nezaplatia