monika.a
02.05.18,15:34
Zamestnávateľ sa so zamestnancom dohodol, že v letných mesiacoch mu umožní pracovať na skrátený úväzok (v súčasnosti pracuje na 8 hodinový) a dohodli sa na 4 hodinovom hlavne kvoli tomu, že zamestnanec nemá dostatok dovolenky a zamestnávateľ ho v letných mesiacoch nepotrebuje na celý deň. Ak sa urobí dohoda o skrátení úväzku na mesiace júl,august bude potrebné prepočítať dovolenku k 1.7. na 4 hodinovú a potom opäť k 1.9. keď sa zmení opäť úväzok na 8 hodinový je potrebné urobiť prepočet dovolenky na 8 hodinovú? Príp. ak viete niekto poradiť lepšie riešenie, neplatené voľno by bolo tiež riešenie, ale keďže vtedy si ZC platí zdravotné sám, nie je to pre neho výhodné, hľadáme najvhodnejšie riešenie. Poradil by niekto?
Katy a R
02.05.18,14:44
pokiaľ viem, dovolenku počítaš na dni (týždne) - a pri čerpaní platí aktuálny úväzok.
takže pre za-ca by bolo výhodné, aby dovolenku v júli a auguste nečerpal;) (pre za-ľa opačne).
- ale napr by si vtedy mohol poriešiť nejaké dlhšie neriešené zdravotné problémy ??? (len návrh) ☺
monika.a
02.05.18,14:54
Pn sme vylucili lebo predsa len 2 mesiace dlha doba a v lete sa chodi na dovcu to by sme neriskovali kontrolu...cize ak by si necerpala dovcu jul august a k 30.6. bude mat zostatok napr 10 dni tak 1.9. bude tento zostatok rovnako 10 dni? Z tohto mam obavy este som nerobila taketo zmeny na kratku dobu. A zmena uvazku sa nenahlasuje v zp a sp vsak? Nic take som nenasla
ZuzanaA
03.05.18,05:38
Zmena uvazku sa nenahlasuje nikde. Kludne mozes dodatkom upravit po dohode takto prac. pomer na skrátený. Ak si v tom case ked bude robit len 4 hod. bude cerpat dovolenku, tak ju bude mat preplatenu za 4 hod - jeden den. Narok na dovolenku sa mu neupravuje, ten sa rata v dnoch. Ako pise hore Katy, pre zamestnanca je financne nevyhodne cerpat dovolenku vtedy ked ma skrateny PP, ale nic mu v tom zaroven nebrani :)
monika.a
03.05.18,05:39
Dakujem krasne dievcata, rozumiem:)