KooK1e
04.05.18,13:34
Zdravím všetkých,

nedávno sme si doma zaviedli 4G internet na doma od Orangu. Inštalácia bola bezchybná, signál skvelý, skrátka žiaden problém.

Po čase sa objavila istá vec a síce, že internet začal vypadávať. V nepravidelných intervaloch, obvykle pri sledovaní videa alebo sťahovaní dokumentov. Vypadol na cca 10-15 minút, kedy sa znovu obnovil. Chybové hlásenie v routeri znelo nasledovne:

ping internet fail too.;
Restarting LTE module,LTE PDM crash Reason;

Problém už narástol do takej frekvencie výpadkov, kedy internet viac nefungoval ako fungoval. "Odborníci" z orangu ale nepomohli, pri výjazde sa technik pripojil mobilom na wifi, skonštatoval "veď to ide" a odišiel, nezaujímali ho ani chybové hlásenia. Tie som následne nahlásil aj priamo na Orange, odkiaľ taktiež žiadna pomoc neprišla, vraj je u nich všetko v poriadku.

Nestretol sa niekto s podobným problémom? Podarilo sa vyriešiť? Ďakujem za odpovede.
karakul
04.05.18,12:39
a poskytovatel sluzby co na to hovori?
bodliak
04.05.18,12:46
skonštatoval "veď to ide" a odišiel
ivka70
04.05.18,13:19
a ty to ako vies? :D
misoft
04.05.18,15:56
Asi čítal hore......;)
misoft
05.05.18,13:44
Pokiaľ si schopný zachytiť v čase výpadku (napr. printscreenom) stavové hlásenie routeru - zober si to so sebou a otrep to tým v Orange o gebuľu, pretože to vyzerá na chybu LTE modulu hore v prijímači
vicktor
07.05.18,06:32
Byvas v bytovom ci rodinnom dome? Optika ide az do routera?
Jedna pani sice s Telekomom ma podobnu skusenost, ja sa nazdavam ze optika v ulici nestaci, ked zo stlpa do domu pokracuje stary telefonny kabel este zo sociku.