stanka613
10.08.06,12:33
zamestnancovi skoncila PZ musi byt odhlasený v soc.poistovni den dopredu pred ukon PZ a najneskor v den konca PZ
cactus
10.08.06,10:34
odhláška nemusí.
sonka1
10.08.06,10:40
zamestnancovi skoncila PZ musi byt odhlasený v soc.poistovni den dopredu pred ukon PZ a najneskor v den konca PZ

Ja odhlasujem dopredu, teda ten den, ked sa dozviem, že zamenstanec končí.
ak má PZ na dobu určitú, tak v ten den, ale myslím, že odhlásiť sa môže aj najneskôr den po zániku PP.
Zdeni
10.08.06,10:52
Ja odhlasujem dopredu, teda ten den, ked sa dozviem, že zamenstanec končí.
ak má PZ na dobu určitú, tak v ten den, ale myslím, že odhlásiť sa môže aj najneskôr den po zániku PP.
Odhlásiť sa musí, najneskôr na druhý deň po zániku PP.
Jara
10.08.06,11:58
To sa bavite o DOVP? Na PZ predsa odhlaška do SP je do 8 dní po ukončení PP a do ZP do 3 dní... Viete o nejakých zmenách?
milanr
10.08.06,12:14
Pokiaľ viem tak odhláška do SP sa dáva najneskôr v deň nasledujúci po skončení PP a do ZP sa hlási zmena platiteľa do 8 prac. dní. Vie mi niekto povedať, aký deň po skončení PP má SP na mysli pracovný alebo kalendárny ?
tinka111
25.08.06,11:14
Prosim Vas viete mi povedat aky postih zo strany Socialnej poistovne hrozi pri neodhlaseni dohodara? Zistila som to po 2 mesiacoch :-(((
Gabi03
25.08.06,11:15
Pokiaľ viem tak odhláška do SP sa dáva najneskôr v deň nasledujúci po skončení PP a do ZP sa hlási zmena platiteľa do 8 prac. dní. Vie mi niekto povedať, aký deň po skončení PP má SP na mysli pracovný alebo kalendárny ?

Pokiaľ viem, do SP je to do 3 kalendárnych dní.
jankasm
25.08.06,11:22
Prosim Vas viete mi povedat aky postih zo strany Socialnej poistovne hrozi pri neodhlaseni dohodara? Zistila som to po 2 mesiacoch :-((

Možno žiadny. Nedávno tu niekto spomínal, že oni prihlášky a odhlášky dohodárov nemajú ešte nahraté za celý tento rok.
Doporučujem urobiť tu odhlášku hneď, či z toho bude nejaký postih to zistíš keď to začnú nahadzovať a prídu na to. Ale možno ani nebude. ;)
tinka111
25.08.06,11:46
Dnes to uz nestiham zatvaraju o pol druhej takze az v pondelok ... ((( A je niekde v zakone napisane aky by za to mohol byt postih??? Neviete niekto??
jankasm
25.08.06,11:52
Dnes to uz nestiham zatvaraju o pol druhej takze az v pondelok ... ((( A je niekde v zakone napisane aky by za to mohol byt postih??? Neviete niekto??

Myslím, že v zákone sa o tom určite nič nepíše. A aj na porade sa písalo, že sa ešte nikto nestretol s pokutou za neskoré podanie prihlášky alebo odhlášky dohodára. Možno preto, že žiadne nedávajú alebo preto, že na to ešte neprišli. ;)
tinka111
25.08.06,11:54
Si ma troska potesila, mam toho vela a takto to potom konci... :-(
Zoltán Kovács
25.08.06,11:58
Dnes to uz nestiham zatvaraju o pol druhej takze az v pondelok ... ((( A je niekde v zakone napisane aky by za to mohol byt postih??? Neviete niekto??

A čo tak poslať odhlášku faxom, mailom a potom do 3 prac.dní poštou alebo osobne?
eop
25.08.06,14:21
To sa bavite o DOVP? Na PZ predsa odhlaška do SP je do 8 dní po ukončení PP a do ZP do 3 dní... Viete o nejakých zmenách?

Nie, to je už zmenené. Prihlásiť musíš zamestnanca aj dohodára 1deň pred nástupom a pri odhlasovaní je to 1deň po ukončení. Stačí dodržať tieto termíny, tak že to musís odfaxovať alebo odmailovať v tom termíne a do 3dní odovzdať. Toto platí pre sociálnu poisťovňu.
eop
25.08.06,14:27
Prosim Vas viete mi povedat aky postih zo strany Socialnej poistovne hrozi pri neodhlaseni dohodara? Zistila som to po 2 mesiacoch :-(((

Postih tam ani nemusí byť zo strany sociálnej poisťovne, ale ak by Vám prišli na kontrolu z inšpektoriátu práce, tak tam je to horšie. Mne chceli dať pokutu, že som zamestnanca neprihlásila 1deň pred nástupom do pracovného pomeru, ale až v ten deň, kedy nastúpil. Nejak sme to vtedy zjednali, tak to nechali tak. Ale na sociálnej nemali s tým žiaden problém.Skús to čo najskôr odhlásiť a snáď to bude ok. ;)
eop
25.08.06,14:56
Pokiaľ viem tak odhláška do SP sa dáva najneskôr v deň nasledujúci po skončení PP a do ZP sa hlási zmena platiteľa do 8 prac. dní. Vie mi niekto povedať, aký deň po skončení PP má SP na mysli pracovný alebo kalendárny ?

Myslím si, že by to mal byť kalendárny deň
eop
25.08.06,15:03
Pokiaľ viem, do SP je to do 3 kalendárnych dní.

Z polovice máš pravdu. Je tam aj lehota do 3dní, ale pred tým musíš splniť podmienku, že ho faxom, mailom alebo smskou odhlásiš 1deň po skončení. Od toho dňa máš 3dni na to, aby si tú odhlášku doručila na sp.
endrju
25.08.06,17:21
Prosim Vas viete mi povedat aky postih zo strany Socialnej poistovne hrozi pri neodhlaseni dohodara? Zistila som to po 2 mesiacoch :-(((

Myslím, že v zákone sa o tom určite nič nepíše...

Bohužiaľ, píše sa o tom v zákone o Sociálnom poistení.

Pokuta je najviac 500 000,- (§ 239 zákona o Sociálnom poistení).

Nemám však informácie o tom, či vôbec Sociálna poisťovňa niekedy dala niekomu pokutu za porušenie povinnosti odhlásiť zamestnanca (najmä dohodára) v predpísanej lehote.
Za porušenie prihlasovacej povinnosti sa pokuty udeľujú dosť často. Najmä po spustení kontrolných akcií "Vietor" v apríli 2005. V takom prípade hrozí pokuta až do 1 milióna (§68a zákona 5/2004 o službách zamestnanosti).
jana32
23.03.07,08:40
Prosím Vás nemôžem nájsť v zákone o SP kde je upravená odhlasovacia povinnoť pri skončení PP.
Tweety
23.03.07,08:46
Prosím Vás nemôžem nájsť v zákone o SP kde je upravená odhlasovacia povinnoť pri skončení PP.
Zo stránky SP:
prihlásiť do registra poistencov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia

zamestnanca na nemocenské poistenie, na dôchodkové poistenie a na poistenie v nezamestnanosti pred vznikom (http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=11&prm1=648) týchto poistení najneskôr pred začatím výkonu činnosti zamestnanca, odhlásiť zamestnanca najneskôr v deň nasledujúci po zániku (http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=11&prm1=648)týchto poistení, zrušiť prihlásenie do registra poistencov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia, ak poistný vzťah nevznikol, a oznámiť zmeny v údajoch,
Tweety
23.03.07,08:51
Zo stránky SP:
prihlásiť do registra poistencov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia

zamestnanca na nemocenské poistenie, na dôchodkové poistenie a na poistenie v nezamestnanosti pred vznikom (http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=11&prm1=648) týchto poistení najneskôr pred začatím výkonu činnosti zamestnanca, odhlásiť zamestnanca najneskôr v deň nasledujúci po zániku (http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=11&prm1=648)týchto poistení, zrušiť prihlásenie do registra poistencov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia, ak poistný vzťah nevznikol, a oznámiť zmeny v údajoch,
Je to § 231.
*agatha*
10.09.07,17:50
ahojte,myslíte si,že by bol vľký problém,keby sme odhlásili zamestnanca spätne k 31.8. zo SP?(výpoveď dohodou).mohla by za to byť aj nejaká pokutka?ďakujem.
*agatha*
10.09.07,19:00
neporadí nik?
drobeceva
11.09.07,05:00
Môžu dať pokutu - 50.- Sk za každý deň omeškanie . Ale radšej odhlásiť neskôr ako vôbec. Na Tvojom mieste by som načakala a urýchlene ho odhlásila.
*agatha*
11.09.07,05:15
ďakujem za odpoveď a cennú radu.pekný deň.
monik111
09.11.07,09:25
Dobrý deň!

Chcem sa spýtať pri Dohodároch a ich ukončení PP. Odhlášky som už do SP poslala a čo DU? aj tam sa odhlasuje? je na to nejaké tlačivo?
Ďakujem.:confused:
KvetkaK
09.11.07,09:27
Nie, na daňovom úrade nemáš dôvod niekoho odhlasovať, veď tam sa ani neprihlasuje. Jedine v ročnom hlásení sú uvádzane údaje o zamestnancoch a dohodároch.
monik111
09.11.07,09:33
ĎAkujem
a.palenikova
12.09.08,09:38
pokuta? ja sa niekedy dozviem ze mam prihlasit zamestnanca az vecer po jeho 1. pracovnom dni. takze ked niekto pride sem, nech si prinesie rovno kalkulacku
korduľa
07.05.12,14:54
dobry den, mam taky maly problem, prebrala som uctovnictvo a samozrejme najmenej sa do toho rozumie majitel firmy, teraz sme zistili, ze byvala uctovnicka si prihlasila na niekolko mesiacov v roku 2008 svojho znameho a odvadzala z firemneho ucto za neho odvody do SP, ZP. je mozne nejako toto obdobie stornovat a ziadat o vratenie penazi za odvody? uhradu mzdy zauctovala do pokladne, takze sa v podstate nikdy na nic neprislo a a ko som uz pisala majitel sa nejak nestaral.
co sa da robit ohladne sp, zp, du. kedze mu bola vyplacana minimalna mzda tak dane z prijmu zo zavislej cinnosti sa to nejak netyka akurat by som dala opravne prehlady a dodatocne hlasenia za tie roky, ktorych sa to tyka.
co sa tyka sp - asi tam bude nejaka pokuta, alebo nieco podobne, neviem si vobec predstavit co mam robit v tomto pripade. budem vdacna za kazdu radu
Tweety
07.05.12,15:05
dobry den, mam taky maly problem, prebrala som uctovnictvo a samozrejme najmenej sa do toho rozumie majitel firmy, teraz sme zistili, ze byvala uctovnicka si prihlasila na niekolko mesiacov v roku 2008 svojho znameho a odvadzala z firemneho ucto za neho odvody do SP, ZP. je mozne nejako toto obdobie stornovat a ziadat o vratenie penazi za odvody? uhradu mzdy zauctovala do pokladne, takze sa v podstate nikdy na nic neprislo a a ko som uz pisala majitel sa nejak nestaral.
co sa da robit ohladne sp, zp, du. kedze mu bola vyplacana minimalna mzda tak dane z prijmu zo zavislej cinnosti sa to nejak netyka akurat by som dala opravne prehlady a dodatocne hlasenia za tie roky, ktorych sa to tyka.
co sa tyka sp - asi tam bude nejaka pokuta, alebo nieco podobne, neviem si vobec predstavit co mam robit v tomto pripade. budem vdacna za kazdu radu
Ak mal PZ, kto mu ju podpísal?
korduľa
07.05.12,15:40
praveze nemal nic, majitel ani nevedel, ze niekoh prihlasila, prosto on platil na poistovne a du aj za ostatnych zamestnancov a nejak mu neprislo divne, ze plati viacej, ona prosto potrebovala znamenho "zamestnat" hlavne aby sa za neho odvadzalo..... no najhorsie je, ze ta pani uctovnicka uz nezije...takze nie je nikto zodpovedny