Laurinkai
11.05.18,13:24
Ahoj poraďáci. Kolega bol na služobnej ceste, na ktorej bol s klientami aj na obede. V cesťáku to nie je uvedené, len priniesol účet. Môžem to považovať za poskytnutú stravu na SC a krátiť stravné, alebo to nemá charakter poskytnutého stravného na SC? Ja sa prikláňam k druhej alternatíve, ale nie som si istá. Ďakujem za radu.
Tweety
06.06.18,08:08
Nie je to poskytnutíé stravné na PC. Ide o repre.
Chobot
06.06.18,08:32
Otázne je, kto ten obed platil. Môžu nastať 2 situácie:
1. obed platil obchodný partner - v tomto prípade zamestnávateľa nemá čo zaujímať, akým spôsobom sa zamestnanec stravoval. Nie je to žiadna iniciatíva zamestnávateľa, aby zamestnancovi zabezpečil stravu počas prac. cesty a ani s tým nemá žiadne náklady. Taktiež nemá žiadne preukázateľné dôkazy, že zamestnancovi stravu zabezpečil. Preto, pokiaľ sa zamestnanec sám nevzdá nároku na stravné vo forme krátenia stravného za poskytnutý obed/raňajky/večeru, tam má nárok na stravné.

2. obed platil zamestnávateľ - v tomto prípade sú to repre náklady, ako poznamenala Tweety, ale na druhej strane je preukázateľné, že zamestnávateľ zabezpečil zamestnancovi stravu (raňajky/obed/večeru). Potom zamestnávateľ má právo krátiť stravné v súlade s ustanovením § 5 ods. 6:

Ak má zamestnanec na pracovnej ceste preukázane zabezpečené bezplatné stravovanie v celom rozsahu, zamestnávateľ mu stravné neposkytuje. Ak má zamestnanec na pracovnej ceste preukázane zabezpečené bezplatné stravovanie čiastočne, zamestnávateľ stravné určené podľa odsekov 1, 2 alebo 5 kráti o 25 % za bezplatne poskytnuté raňajky, o 40 % za bezplatne poskytnutý obed a o 35 % za bezplatne poskytnutú večeru z ustanovenej sumy stravného pre časové pásmo nad 18 hodín alebo z najvyššej dohodnutej sumy stravného podľa odseku 5.

To zabezpečené bezplatné stravovanie sa myslí to, že zamestnanec za to nemusí platiť. Je nelogické, aby zamestnávateľ uhradil obed zamestancovi aj obchodným partnerom a ešte poskytol zamestnancovi aj stravné. Bola by to duplicita nákladov.
Chobot
06.06.18,08:32
Nesúhlasím až tak jednoznačne. Viď môj príspevok.
avalik
06.06.18,08:47
čo ak si zamestnanec zaplatil obed sám a na bločku je len útrata hostí? ;)
Laurinkai
06.06.18,09:06
Obed kompletne za všetkých zaplatil náš zamestnanec a do cesťáku si to dal ako vedľajšie výdavky. Na bločku je to uvedené, za koho platil. Ja to do dám do repre, ale neviem, či mu mám krátiť stravné za obed alebo nie. Vôbec neviem, ako to spraviť, aby to bolo správne.
avalik
06.06.18,09:08
tak keď je tam evidentné, že obedoval, tak bloček účtuj na repre a zamestnanec nech ti podpíše, že obedoval a stravné za obed mu kráť.
ivka70
06.06.18,09:12
zamestnanwec by si mal zaskrtnut v cestaku, ze v tento den mal obed poskytnuty firmou (kedze ho firma plati)
Mária27
06.06.18,09:12
Ak som mala v akomkoľvek doklade uvedené, že som mala starvu hradenú (raňajky v cene hotela, pozvanie na obed na účet hosťujúcej firmy v programe cesty, a pod.) tak som stravné za tú časť nedostala.
Laurinkai
06.06.18,09:22
Na tom bločku je aj jeho meno. Napísal to on sám.
Chobot
06.06.18,10:17
Toto je tak málo pravdepodobné, ako zrážka našej planéty s obrovským asteroidom.... :D
avalik
06.06.18,11:57
malo pravdepodobne ale ked nie je dokaz, ze strava bola poskytnuta, tak nemozes kratit... ak som bola s 3 osobami na obede a na blocku su 3 porcie kto mi dokaze, ze v tom je aj moj obed?
ivka70
06.06.18,12:52
ten poskytnuty obed by si mala ty sama priznat vo vyuctovani pracovnej cesty, inak ide o zatajovanie udajov k vyuctovaniu cesty s ucelom ziskat prospech ... co moze byt napriklad. "ocenene" aj pisomnym upozornenim od zamestnavatela.
Viem ,ze na SK sa to "nenosi", ale malo by sa.