Kaata
10.08.06,18:09
Dobry den,
chcela bz som sa spztat, ci bz mi niekto nevedel poradit ako spravit inveturu v konsignacnom sklade. Mame takyto sklad v inom meste a ked chceme spravit fyzicku inveturu tak sa nas odberatel odvolava na to, ye mz mozeme tak maximale porovnat ich supisku s nasou. Vraj teda tu fzyicku inventuru si mozu robit iba sami, kedze sme im tovar zverili.
Ak by mi niekto vedel poradit tak by som mu bola moc vdacna.
Dakujem a zelam peknz den.
Kaata
durisovad
10.08.06,16:48
Aj my mame konsignacny sklad u zakaznika. V zmluve o zriadeni tohoto skladu je klauzula, ze raz za rok ( k 30.11.) sa urobi fyzicka inventura. Zatial sme takuto inventuru nerobili, lebo do terminu inventury sme vzdy vyfakturovali cely konsignacny sklad a potom sa naviezol novy tovar.
Ak vas partner odmieta fyzicku inventuru, vyfakturujte mu zostatok podla vasho supisu a uvidite, ako bude reagovat. Alebo zaplati alebo tovar vrati spat.
Kaata
14.08.06,07:08
Dakujem Vam za radu. Pekny den zelam. Kaata
studentka24
01.10.10,10:07
Dobry den. Vedeli by ste mi poslat informacie o Konsignacnych skladoch? (funkcia,vyhody,nevyhody,podmienky zalozenia skladu...) Moj mail je ekstudentka0@gmail.com. Vsteky materialy v tejto teme by mi velmi pomohli. dakujem :)