aja24
10.08.06,14:17
Nadčasy a nočné smeny !!!!
Chcem sa spýtať na nočné smeny a nadčasoch. Pokiaľ zamestnanec odpracuje 6 nočných smien, má nejaké výhody a aké sú nevýhody pre zamestnanca. Môže vlastne odrobiť 6 nočných a nie náhodou 5? Aký je teraz vlastne zákon a či je nejaký postih, keď sa zamestnanec nedostaví na nadčas.
Prosím poraďte, je to pre mňa veľmi dôležité.
Ďakujem a teším sa na odpovede.
:) :mee: Neviem ešte dobre zadávať príspevky, tak dúfam, že sa niekto ozve.
Ahoj
Andrea
Veronika R
14.08.06,05:26
Nadčasy a nočné smeny !!!!
Chcem sa spýtať na nočné smeny a nadčasoch. Pokiaľ zamestnanec odpracuje 6 nočných smien, má nejaké výhody a aké sú nevýhody pre zamestnanca. Môže vlastne odrobiť 6 nočných a nie náhodou 5? Aký je teraz vlastne zákon a či je nejaký postih, keď sa zamestnanec nedostaví na nadčas.
Prosím poraďte, je to pre mňa veľmi dôležité.
Ďakujem a teším sa na odpovede.
:) :mee: Neviem ešte dobre zadávať príspevky, tak dúfam, že sa niekto ozve.
Ahoj
Andrea


Prácu nadčas môže zamestnávateľ nariadiť len pri naliehavej práci, nesmie prekročiť viac ako 8 hodín týždenne. Preto, ak má zamestnanec nočných 6 a nie 5 tak to neprekáže. Tvojou povinnosťou je mu dať príplatok za prácu nadčas a za nočnú smenu.
Ak dal zamestnávateľ príkaz na prácu nadčas a zamestnanec sa bez vážnych dôvodov nedostavil do práce, môže mu zamestnávateľ dať porušenie pracovnej disciplíny.
marcusoptus
07.10.07,17:05
Zdravim,

je nejak zakonom stanovene kolko nocnych smien mozem odrobit do mesiaca?? teraz mam za sebou uz 10 nocnych samorejme, ze v nedelu som mal volno. boli to nocne od 22:00 do 6:00. zamestnavatel chce aby som aj nasledujuci tyzden robil nocne a to od 18:00 do 6:00. je mozne takto pracovat? umoznuje to zakon??

Dakujem za skoru odpoved
JANASA
07.10.07,19:58
Viď Zákonník práce platný od 1.9.2007, §90 ods.8, posledná veta:

§90 ods 8:
"Ak je pracovný čas rozvrhnutý do dvoch pracovných zmien, ide o dvojzmenný pracovný režim. Ak zamestnávateľ rozvrhne pracovný čas do troch pracovných zmien, ide o trojzmenný pracovný režim.
Pracovný režim, v ktorom pracovná činnosť prebieha súvislo po všetky dni v týždni, je nepretržitý pracovný režim.
Zamestnávateľ nemôže rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec pracoval v nočných zmenách dva týždne po sebe nasledujúcich, okrem prípadu, ak povaha práce alebo podmienky prevádzky neumožňujú
rozvrhnúť pracovný čas inak."
uzivatel28
20.02.08,03:46
Chcem sa opytat aky nazor budete mat na moje nocne smeny v robote.

Mam ich sice len raz za 6 tyzdnov, ale je to celych 5 dni v kuse.. zacinaju o 22.00 a koncia o 6.00 - od pondelka do piatku.. je to zabijak. chcem vediet ci takto pracovat nocne 5 dni za sebou je legalny krok od zamestnavatela.

pracujem s pocitacovou grafikou v polygrafickej firme ako grafik ctp. je normalne ze takuto robotu za pocitacom davaju robit v noci a to este 5 dni vkuse? keby si clovek nicil oci len pri pocitaci, tak nic nepoviem.. ale nejaka mudra hlava vymyslela dat na okna cierne folie, vdaka ktorym na nas svietia cely den neony a to aj ked je vonku slnecny den.. pretoze dnu neprenikne ani kusok denneho svetla, takze si poskodzujeme oci dvojnasobne.. som zvedavy na vase nazory. dakujem
mojenjo
26.01.10,12:09
ahojte-poradi mi niekto,ci je nejak zakonom stanovene,ci mozeme pracovat v socialnych sluzba na nocnej smene len po jednom???Pracujem v soc.zariadeni,kde je cca 35 ludi a na nocnej smene som sama-neporusuje sa tym zakon???Dakujem
tanica1
26.01.10,19:08
Predpokladam, ze vzhladom na bezpečnost prace nie je v uplnom poriadku ak je na pracovisku iba jeden zamestnanec. Skus najst nieco viac o BOZP.
jana32
26.02.10,07:05
Dobrý deň, prosím Vás ako mám yvriešiť takúto situáciu, zamestnanec bol s deťmi na 5 dňovom výlete s ubytovaním mimo miesta bydliska, bol s nimi celý týždeň, mal tam normálne dozor, ak si narátam nadčasové hodiny, tak mi to vyjde viac ako 8 hodín týždenne, na druhej strane si myslím, že má právo na preplatenie tých nadčasov, veď to bol v podstate akoby nonstop v práci. Ďakujem
jana32
26.02.10,07:26
Dobrý deň, prosím Vás ako mám yvriešiť takúto situáciu, zamestnanec bol s deťmi na 5 dňovom výlete s ubytovaním mimo miesta bydliska, bol s nimi celý týždeň, mal tam normálne dozor, ak si narátam nadčasové hodiny, tak mi to vyjde viac ako 8 hodín týždenne, na druhej strane si myslím, že má právo na preplatenie tých nadčasov, veď to bol v podstate akoby nonstop v práci. Ďakujem

Prosím veľmi pekne, skúste sa na to niekto pozrieť, idem dávať dokopy výplaty a neviem s tým pohnút
jana32
26.02.10,10:06
Prosím veľmi pekne, skúste sa na to niekto pozrieť, idem dávať dokopy výplaty a neviem s tým pohnút

veľmii pekne ďakujem
jana32
26.02.10,10:09
veľmii pekne ďakujem


prepáčte som taká zmotaná že som napísala niečo iné, chcela som poprosiť že veľmi prosím o pomoc