staankaa
11.08.06,08:53
Ahojte potrebujem poradit mame dohodarov ktory su evidovani na UP a potrebujem vediet kolko najviac rocne mozu zarobit viem ze mesacne nemozu presiahnut sumu 3500 Sk a nemozu odrobit viac ako 64 hodin mesacne a 300 hodin rocne....aby som im vedela vystavit dohodu na taku sumu aby nepresiahli max. hranicu aby ich nevyradili z uradu prace.
Dakujem..
Zoltán Kovács
11.08.06,07:12
Ahojte potrebujem poradit mame dohodarov ktory su evidovani na UP a potrebujem vediet kolko najviac rocne mozu zarobit viem ze mesacne nemozu presiahnut sumu 3500 Sk a nemozu odrobit viac ako 64 hodin mesacne a 300 hodin rocne....aby som im vedela vystavit dohodu na taku sumu aby nepresiahli max. hranicu aby ich nevyradili z uradu prace.
Dakujem..
Keď vieš,že koľko môžu mesačne zarobiť potom vieš aj max.ročný príjem na to aby neboli vyradení z evidencie. Len na okraj, že DoVP budeš musieť každý mesiac uzatvárať, ak sa jedná o toho istého dohodára. A každý mesiac musíš mať uvedený iný druh práce. Nakoľko DoVP nesmie byť uzavretá na opakujúcu sa činnosť.
staankaa
11.08.06,07:14
dakujem a to ostatne o tej dohode som vedela ale aj tak dakujem ze si mi to napisala...
Pepa
11.08.06,07:30
Nie 3500 ale 3200,- Sk a 64 hod/mesiac.