Nixter
22.05.18,20:15
Zdravím,

Syna sme nedavno zapisali na hokej s tym ze je junior v podstate. Nema velke skusenosti s hokejom a chcel by to ale skusit. Blizia sa jeho meniny a chcel si vybrat nejaku hokejku pre start, co myslite su tieto vhodne pre zaciatocnika ? cenu sme chceli do tych 70 euro kedze som pocula ze sa to celkom lame.




Vase nazory ?

Dakujem za uprimne vyjadrenia.
misoft
22.05.18,18:22
Odpoviem ti fiktívnou protiotázkou:
Je vhodné Bugatti Veyron pre 18-ročného vodiča, ktorý nemá skoro žiadne vodičské skúsenosti?
Istotne mi odpovieš, že je to veľká volovina.
Tak ja ti odpoviem, že je veľká volovina kompozitová hokejka chlapcovi, ktorý len začína s hokejom. Až bude mať potrebné skúsenosti s hokejom, bude v nejakej juniorskej súťaži - potom hej, ale do tej doby - klasická hokejka pre začiatočníka postačí. A okrem toho, že je lacnejšia, je i ťažšia a chlapec si bude posilňovať aj ruky a zápästia a keď prejde na kompozitku - plne to využije.
buchač
22.05.18,19:31
Keď úprimne, tak úprimne....;)

Keby si radšej nekecal...tu teraz žiadaš o radu a inde sa správaš jak hokejový profík.
Ide ti len a len o reklamu a o nič iné....viď vymazaná reklama v inej téme... http://www.porada.sk/t249654-hokejova-vystroj-susenie-a-cistenie.html#post3015130