Bizzy
23.05.18,07:01
Dobry den,
velmi aktualna tema za tuto dobu , a to GDPR. Nastudovala som si nieco na nete, precitala clanky tu, ale uprimne, som z toho "jelen" :( Preto by som sa vopred chcela podakovat za kazdu radu, ktora mi pomoze posunut sa dalej.....

Mame obcianske zdruzenie, sportovy klub.

Jediny sposob akym nakladame so sukromnymi udajmi nasich clenov alebo inych ludi je:

1.ak sa prihlasia na nami organizovanu akciu prostrednictvom internetovej prihlasky (meno, email, telefon je potrebne zadat do prihlasky)
2. ak prejavi zaujem o clenstvo v nasom klube (meno, adresa, datum narodenia, email, telefon)

Ziadny z udajov neposkytujeme tretej strane, su vyslovenie za ucelom nasej evidencie bud pri tej prihlaske na akciu alebo ak sa chce stat clenom klubu. Pouzivame nasledne ich len sposobom ako evidencia zoznamu prihlasenych, email a mobil len ak ho potrebujeme kontaktovat ci mailom alebo telefonom za ucelom ci je nas areal otvoreny, a ci su brigady, upozornenie na akcie... a potom uz len pripadne zverejnovanie fotografii z akcii na nasej stranke na fb atd.
Ziadnym inym sposobom nevyuzivame tieto udaje ktore nam uvedu.

Naozaj netusim co vsetko sa nas tyka a ci sa nas vobec nieco tyka.... vsetko mi pride strasne zlozito napisane , ale zaroven nie som si ista ci sa mame nakontaktovat na nejaku "firmu" ktora teraz sa venuje tomuto a vie poradit a porobit co treba avsak pre male obcianske zdruzenie ktore v podstate nema prijmz su tieto vysoke vydavky destruktivne.

Dakujem za kazdu radu