Lujsoo
02.06.18,18:00
Ahojte,

keď človek podpíše s Finančnou správou SR dohodu o elektronickej komunikácii, dostane ID a heslo.

Následne existuje ešte nejaký bezpečnostný prvok, ktorý používateľa overuje? Podpisuje daňovník nejakým spôsobom posielané dokumenty? Ak áno, ako presne to technicky prebieha? Dostane človek nejaký certifikát?

Ďakujem.
Onko
02.06.18,19:05
Od FS SR človek nič viac nedostáva, dokumenty podpisovať nemusí, ale môže (pomocou certifikátu na občianskom preukaze s čipom, alebo inak získaným certifikátom). Podľa toho teda buď použije funkcie "Podpísať ZEP-om" a "Podať" alebo iba "Podať EZ-ou": https://www.financnasprava.sk/_img/pfsedit/Dokumenty_PFS/Elektronicka_komunikacia/Prirucky_navody/PFS_Pouzivatelska_prirucka_OIZ.pdf
Lujsoo
02.06.18,21:00
Ďakujem za reakciu. To som čítal, len vôbec netuším z technického pohľadu, čo si pod tým zakódovaným pojmom predstaviť.

"Formulár bude podpísaný elektronickou značkou a následne odoslaný do elektronickej podateľne Finančnej správy SR."

Znamená to, že po prihlásení ich server sám vie, že som to ja a netreba žiaden zásah?

Lebo tu http://www.porada.sk/archive/index.php/t-183849.html som čítal toto: "Po 2 dňoch po registrácii na DÚ prišiel odkaz na stiahnutie certifikátu, ktorý treba za pomoci hesla stiahnuť (heslo zadané pri registrácii). Potom si treba otvoriť svoj prehliadač, napr. Chrome, Firefox, kde si v nastaveniach je nutné naimportovať certifikát, ktorý Vám predchádzajúci odkaz stiahol do PC".

Tento postup už nerobia? Lebo pokiaľ niekto ukradne meno a heslo, tak môže tou EZ-ou podať nekonečne veľa falošných dokumentov.

Ďakujem.
pavol54
03.06.18,05:54
keď ti niekto ukradne heslo a iné prístupové dáta tak si to povinný ohlásiť tomu, kto ti šifrový materiál dodal. Ak nerobíš z kancelárie kde si sám, tak to rob cez ZEP
Onko
03.06.18,09:09
Neviem, či má zmysel sa orientovať podľa diskusie z roku 2012. FSSR, resp. predtým DRSR nikdy nevydávali jednotlivým používateľom certifikáty na úrovní ZEP alebo teraz KEP. Nejaké kvázi certifikáty sa tam v minulosti riešili, ale to boli také povedzme univerzálne cetifikáty, aby každý používateľ nemusel mať svoj. Tá dohoda o elektronickej komunikácii bola prakticky o tom, že daňový subjekt bude podávať dokumenty cez ID a heslo a nemusia byť elektronicky podpísané cez ZEP/KEP. Teraz, keď každý občan dostáva zadarmo podpisový certifikát na občiansky preukaz, je tá dohoda irelevantná, možno ju daňový úrad robí už len so zahraničnými osobami, ale pred týždňov ju na úrade s mojim klientom neuzavreli, povedali mu, že má OP s čipom, tak môže použiť ten.
Ing. Ľubomír Janoška
03.06.18,13:33
@Onko:
V praxi celý e-government aj so ZEPom mnohým nefunguje. Ja sa viem prihlásiť ako sro a neviem sa prihlásiť ako živnostník. Keby som nemal dohodu s DÚ o priamom prístupe na portál FS, tak s nimi nemám ako komunikovať.
Lujsoo
03.06.18,17:33
@pavol54: Čo myslíte pod "šifrový materiál"?

@Onko: Áno, viem, že pretláčajú eID, ale stále ponechali pre fyzické osoby funkčné aj dohody s menami a heslami. Spomínajú sa aj v treťom príspevku na Markíze: http://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/televizne-noviny/83626_televizne-noviny.

Čiže to tlačidlo "EZ-ou" je z technického pohľadu fikcia a len sa zmení status formulára z "nepodpísané" na "podpísané", pričom technicky sa nič neudialo?

Pre niekoho totiž môže byť tento spôsob jednoduchší ako narábať s certifikátmi a kartičkami. Najmä keď tam na neho vybehne niečo ako ACA, PCA a podobné nič nehovoriace pojmy.

Ďakujem.