Podskala
03.06.18,15:15
Potrebujem poradit s čiernou stavbou. Sused (Rom) stava prístavbu k čiernej stavbe a nevieme si dat rady ako to pozastaviť a zburat. Na obecnom úrade stále hovoria ze je stavba pozastavená, niekoľko krát odfotena pracovnikmi obecného úradu. a oni stale vyuzivaju nedelu nato aby ju nadalej stavali. je to na ich pozemku ale nieje doriesene dedicke konanie a ze prave preto nevedia zastavit ani pokutovat za ciernu stavbu lebo to nikto nevlastni. tak mi poradte ako mam postupovat aby som nemal za par rokov vedla seba osadu zo 100 susedmi. teraz ich je tam asi 40 a neda sa to vydrzat.
Mila123
03.06.18,13:43
podľa mňa zvažuj, že sa ty odsťahuješ, pretože raz to stavebné povolenie dostanú a za tú dobu ich bude aj hádam viac ako 100
buchač
03.06.18,13:53
Hm...

1. Miluš...ale povedz, kde sa má odsťahovať ?
Povedzme,že sa nemá kde.
2. Ak sa odsťahuje, tak to znamená aj predaj domu. Kto kúpi dom s takýmito susedmi ?
3. Ako dopadla kauza Dobrovodský ?
4. ...atď

P.S.:
Som zvedavý na prípadné komentáre (odpoveď asi nie) od určitých nickov.
expeeert
03.06.18,20:21
Off Topic: Ono je zaujímavé, že keď ide o Cigáňa alebo nejakého zbohatlíka, tak úrady vždy vedia nájsť výhovorku, ako to nejde a prečo sa nedá pokutovať. A v prípade bežného pracujúceho nemajú problém chodiť buzerovať za každú blbosť...
vicktor
04.06.18,08:28
Zavolat Kotlebu.
buchač
04.06.18,11:40
Kotleba nič nezmohol ani pri Dobrovodskom.

...ale taký Harman ?
Pfúúúúú, ten zrobil teda fest dusno...;)
marleau
05.06.18,18:03
dusno sa píše dobre
korela
05.06.18,19:50
Začať povinnou školskou dochádzkou ako za socíka. Keď to išlo vtedy, nie je dôvod, aby to nešlo aj v súčasnosti. Všetci čo pracovali, a pracovali všetci okrem žien, ktoré boli vydaté, tak pracujú podnes v našom okolí. A žijú normálne svoje životy, a majú tak zo štyri deti.

Každý vieme, kde začať, s kým sa rozlúčiť a dovidenia.
Alebo nátlakovo, kúpiť a prenajať na dobu určitú vilu na Hradnom kopci, pod Slavínom, na Červenom kríži, ev. na Kolibe. Kto nezažije, asi nepochopí.
Tak treba, aby kompetentní pochopili.
Verím, že by sa verejná finančná zbierka vydarila. To by som nazvala skutočnou pomocou pre všetkých zainteresovaných.
Iba kto ju vypíše?
korela
05.06.18,19:52
Údajne z južných obcí nežijú iba v Hamuliakove. Neviem prečo. Ale zasa viem, komu sa tam páči.