keruka
04.06.18,15:25
Ahojte, potreboval by som radu. Vlani som podával výpoveď ja, ale ku koncu výpovednej doby nejak ma presvedčili, aby som ostal. Tento rok sa to otočilo, a dostal som výpoveď ja, §63 ods. 1 b – nadbytočnosť, čím ja problém vôbec nemám. Toto by som už chcel aj minulý rok, aby mi dal výpoveď zamestnávateľ. Už som vo výpovednej dobe a to do 31.8.2018, k tomu istému dňu bude zrušená moja pozícia. Do 14.6.2018 som na dovolenke – bola nahlásená skorej. Miesto výkonu práce je naša kancelária a aj moje trvalé bydlisko. Prístupy do interných systémov (k mailom, k dochádzke, k objednávkam, k faktúram, atď.) už nemám. 15.6.2018 bude prvý pracovný deň, po mojej dovolenke. Zatiaľ od zamestnávateľa nemám písomne, že by som nemal chodiť do práce, preto sa budem hlásiť v ten deň a každý ďalší, aj keď nebudem môcť nič robiť bez prístupu do interných systémov.

Moje otázky sú: Mám dochádzať do kancelárie alebo stačí keď mu pošlem maila v ten deň ráno, že som bojaschopný na mieste výkonu práce (na adrese trvalého bydliska), žiadam, aby mi prideľoval prácu a aby som prácu mohol riadne vykonať nech mi dá aj prístupy? Môže sa stať, že mi žiadnu prácu nepridelí, a aj to, že ani odpoveď nedostanem. Môžem to chápať, ako prekážku zo strany zamestnávateľa? Ak je to prekážka, musím ho na to upozorniť? Môže mi ešte nariadiť dovolenku (po tejto dovolenke ostane mi stále nevyčerpaná, nenariadená, nenahlásená) aj keď je to prekážka? Ak sa mu každý deň budem hlásiť a žiadať o prácu, to znamená, že som pracoval a preto mám nárok aj na stravné lístky? Ak by poslal písomne, že je prekážka z jeho strany, a nemusím dochádzať, ani vykonávať žiadnu prácu, nárok na stravné lístky už nemám - predpokladám.
Ďakujem za odpovede!
ivka70
04.06.18,14:14
Mal by si sa dostavit do prace, ak nemas presne specifikovane ako a kedy si na "home-office" a nebudes vediet preukazat, ze na nom skutocne si. Lebo ak nemas pristupy do systemov, nemas zabezpecene podmienky pre telepracu, teda tak pracovat ani nemozes.
Ak zamestnavatel nema pre teba pracu, moze ta nechat doma pre prekazku v praci na strane zamestnavatela. Aby sa to nedalo zneuzit na absenciu (a skoncenie PP z tohot dovodu bez odstupneho), treba ju dostat pisomne.
Pri prekazke v praci nepracujes, narok na stravne listky nemas.
Ak by si bol v praci viac ako 4 hodiny a nepracoval, tak narok mas.
keruka
04.06.18,14:32
Dakujem za rychlu odpoved. Pomohlo to. Aj som si myslel. Radsej budem dochadzat, aj ked z kancelarie pristupy takisto nebudem mat ako z domu - podmienky su tie iste. Aspon dostanem gastrace :D mne nerobi problem tam sediet 8,5 hod denne. V mojej pracovnej zmluve su urcene miesta vykonu prace 2: kancelaria A trvale bydlisko.
ivka70
05.06.18,08:04
to ale nie je v sulade so zakonnikom prace ... miesto vykonu prace musi byt urcene jednoznacne - vo firme. Home-office s tym nema nic spolocne.
keruka
05.06.18,08:34
Dobre vediet! Dakujem pekne za upresnenie a za uzitocne rady!