Byndo07
11.06.18,15:32
Zdravím mám otázku..... Pred 3 rokmi mi bol odobratý VP za alkohol na dva roky. Po roku a pol ma chytili bez VP a dostal som marenie sudneho rozhodnutia.Žiadny alkohol ani nič podobné v tom nebolo. Moja otázka je či sa to ráta k tomu predošlému trestu prípadne či mám nárok požiadať po polke trestu o vrátenie VP. Za odpoveď vopred ďakujem
veronikasad
11.06.18,13:42
Prepac, ale takýmto vodičom by mali vodicske opravnenie zobrať doživotne a nie umožniť im jeho vrátenie v polke trestu.
veronikasad
11.06.18,13:48
Kolkokrat si sedel za volantom bez vodičského oprávnenia predtym ako ta chytili?
buchač
11.06.18,13:49
či mám nárok požiadať po polke trestu o vrátenie VP





Tomu sa vraví inak, ako "nárok".

V tomto prípade ide o odvahu...;)

"Odkrútiš" si tresty oba...a pekne v plnej výške, najprv tie dva roky a následne nejaký čas za to marenie rozhodnutia.
Byndo07
11.06.18,13:53
Tie dva roky uz prešli.... Dokopy to je sedem.... Ako ďakujem všetkým za reakcie ale morálnou očistou som si uz prešiel len chcem vediet ci to bude trvat sedem rokov alebo dajme tomu len 4,5
pavol54
11.06.18,14:18
nárok žiadať má, len ten nie je totožný s pojmom "nároku na vydanie odobratého". Záver "Nárok žiadať má koľkokrát chce"
bodliak
11.06.18,14:19
Napíš 1000-krát "Nebudem šoférovať pod vplyvom alkoholu a nebudem šoférovať bez vodičského preukazu." a máš nárok odkrútiť si celý trest. Neverím, že si si sadol za volant bez VP a hneď napoprvé ťa chytili...
vicktor
11.06.18,14:34
Dva roky sa fasuje za kolko promile?
Za marernie si dostal 5 rokov?
Byndo07
11.06.18,14:41
Vrela vďaka všetkým zúčastneným odporúčam túto stránku všetkým spoluväznom v mojom bloku bohužiaľ obmedzený pohyb mi viac nedovoľuje.Dozvedel som sa všetko potrebné a idem sa kajat do kúta. Majte sa
bodliak
12.06.18,03:12
Nie je v našom záujme pomôcť k vodičáku niekomu, kto si za volant sadá pod vplyvom a potom aj bez VP. Chápeš? V '68 na križovatkách otáčali smerové značky, aby rusov zmiatli...