JohnyZA
15.06.18,18:17
Kde by som zohnal kamienky (kamenivo,štrk,drť,) v okolí Žiliny. Ďakujem.
Dáša_
15.06.18,16:24
Šuja
marleau
15.06.18,20:10
na výpadovke zo Žiliny na Rajec po ľavej strane za Lietavskou Lúčkou, dúfam, že lepšia odpoveď ako buchačova, zasa mu selhala pistole v mozgu....
JohnyZA
16.06.18,07:46
marleau ďakujem, skočím pozrieť.
buchač choď radšej na prechádzku, ako tu vypisovať nezmysli. Už len podľa tej tvojej odpovede vidím že máš IQ dosť nízke. Absolútne nemáš šajnu o tom, načo to potrebujem. Ten link čo si poslal je akože čo? Nájdi mi tam jednu firmu, ktorá to reálne predáva. Jedná sa o drobné kamenivo ktoré sa používa na kamenný koberec a nie nejaké skaly o frakcii 30mm. Nepozrel si si ani len jednu firmu z toho linku, tak netrep o nejakej lenivosti. Keď nájdeš v Žiline niečo takéto https://www.kamenskalica.sk/kamienky-na-kamenny-koberec/ tak potom budeš buchač. Pekný deň všetkým.
buchač
16.06.18,10:09
Nepozrel si si ani len jednu firmu z toho linku, tak netrep o nejakej lenivosti. Keď nájdeš v Žiline niečo takéto...
================

Johny, Džony....čo len s teba bude....???
Ujesexuješ tu nejaký obrážťok a ľudia raďte.
Jasné, že som bol ironický...keď nedáš poriadne info.
Teraz upresníš linkom, z ktorého je oveľa jasnejšie, o aký kameň ide.

Si absolútne nepochopil, čo som napísal.
Nik nevie, čo vlastne chceš....ale na druhej strane chceš, aby ti niekto pohľadal nejakého dodávateľa ?
Kuwa...tak potom nie si lenivý ???

...a keby mi na tých šutroch záležalo ? Nuž sadnem do auta a nájdem predajcu v okolí.
Ak nie...tak idem ďalej...alebo si objednám cez net...dokonca si pridal odkaz na predajcu.

===================

Moje IQ nerieš..ani bazový sirup robiť nevieš...:D :D :D
....a čo som ja zabudol, to sa ty (a marleau) nikdy nenaučíte.
vicktor
18.06.18,07:47
Prehnal si to s borovickou a pobytom na slnku.