ocelatus
16.06.18,10:15
ocelatus
16.06.18,08:16
Tu je jedna "pekná" recenzia na - tatranskyobklad.sk ...Objednal som si telefinicky od p.Jarinu tatransky obklad, pričom sme sa jasne dohodli na dodaní v stredu, alebo najneskôr vo štvrtok...tento pán mi mal deň vopred zavolať, no keď sa neozval tak som telefonoval ja jemu (vo štvrtok) ..ževraj nestíhajú..no bohužial.. Uistil ma, že v piatok mi obklad dodajú.. Poobede mi telefonoval , že či by mi nemol doručiť obklad o uplne inej dĺžke ako sme sa dohodli - povedal som nie, veď načo by mi bol odpad(odrezky) za 100€ naviac?? ..Povedal mi na to že o.k. - že teda dodá ako sme sa dohodli.. Potom mi telefonoval, že mi to dovezú až v sobotu.. a hneď mi ponúkal obklad o inej hrúbke a aj šírke..lebo že NEMÁ to čo som chcel.. Celý čas som mu prízvukoval, že v sobotu to potrebujem mať doma a už aj natreté 2 nátermi..a že mám už dohodnutých tesárov pre túto stavbu.. TENTO tzv. OBCHODNíK, MA ŤAHAL ZA NOS CELÝ TÝŽDEŇ, LEBO VEDEL ŽE BUDEM NÚTENÝ KVOLI TERMINU KUPIŤ HOCIČO.. !!! ..TAKŽE ANI NESKÚŠAJTE kupovať alebo objednávať niečo od p.Jarinu z tatranskyobklad.sk - aby ste nepochodili ako ja..a nebol som jediný..našiel som veľa negatívnych príspevkov na internete na tohto pána. Škoda že býva 150km odomňa inak by som mu s radosťou naplul do kschitu..