sveckati
19.06.18,20:09
Administrátor internetovej inzercie nás ako sro oslovil,či nechceme u neho inzerovať svoje ubytovacie zariadenie.Platba je 10 eurna neurčitú dobu.Suhlasili sme ,ale pod podmienkou, že nám vystaví fakturu.zaslal nám číslo účtu a VS ,uhradu sme vykonali,inzerát nám pridal na stránku.
Po 15 dňoch od úhrady som od neho žiadal doklad o úhrade do účtovníctva.Zdráha sa mi doklad vydať a ked som sa opýtrala ostatných inzerujúcich či dostali doklad, tak mi zasla email,že obťažujem ostatných inzerentov a že sa na mna sťažujú.Náhodou som stretla majiteľa hotela , ktorého som sa informovala,tak ten ho vyzval tiež k vydaniu dokladu.A žiadnu sťažnosť na mna nepodal.Ako sa mám k dokladu dostať,chýba mi do účtovníctava sro.Administrátor tej stránky vystupuje ešte aj arogantne.Na stránke má viac ako 3000 inzerátov,vyzerá že uhradených bez dokladu.
jslancik
19.06.18,18:17
tých 10€ nech zaplatí/vráti ten, koho táto záležitosť najviac otravuje. Nestojí to ani za hodinu zaoberania sa tým. Predpokladám, že vo firme máte "fond" na takéto veci.

Nerozumiem, prečo ste mu poslali úhradu iba na základe čísla účtu, keď ste výslovne žiadali faktúru.
kukučka
19.06.18,18:27
To máš lacné poučenie, desať eur. Druhýkrát neplať bez dokladu.
jakubzemko
20.06.18,08:54
Nahlásiť na Slovenskú obchodnú inšpekciu. Pošlite im všetky podklady, potvrdenie o zaplatení z BÚ, mailovú komunikáciu...