zavis1
19.06.18,20:28
zdravim chcel by som sa opytat ako je to s reklamaciou telefonu postou.
moja otazka je kupil som telefon a prestal mi reagovat display tak som ho poslal postou 18.5.18 predajcovi predajca ho prevzal na poste az tusim 28.5.18 co je tyzden po doruceni kedy zacala plynut 30 dnova doba vybavenia reklamacie?a dalsia otazka je pisal som mu 4.6.18 za sa chcem informovat ohladom reklamacie odpoved neprisla ziadna medzi tym som mu volal na bezplatne cislo infolinky ale to nefungovalo aj ked mal fungovat tak mi hovorilo ze mam zavolat ked bude obchod otvoreny medzi 8.00 a 17:00 ale ja som stale volal okolo obeda poobede takze som volal v case ked bolo otvorene.potom som im pisal 6.6.18 ze co neodpovedaju a okolo pol piatej mi prisla odpoved ze telefon je v servise a cakaju na vyjadrenie.7.7.18 mi poslali email ze im mam poslal baterku od telefonu lebo servis ziada baterku ze tam nebola.tak som im odpisal ze som poslal cele balenie baterku ktora bola v telefone nabijacku foliu atd. medzi tym som sa spojil telefonicky po dlhej dobe tam mi pani povedala ze ona posiela len samotny telefon a zvysok ostava u nich ale ona baterku v krabici nenasla povedal som jej ze baterka bola v telefone a ked to vybalovala tak musela citit ze telefon je tazky no ona tvrdila ze telefon nekontroluje len vybali vyberie telefon a posle len telefon do servisu.dnes som sa dovolal tak mi povedala ze telefon je poskodeny od padu a je to viditelne a preto nereaguje display a do konca tyzdna ho poslu len neviem ci opraveny alebo nie a okrem toho ze baterku si musim kupit sam ale neviem preco ked ja som poslal vsetko potom sa mi nepriamo priznala ze telefony kontroluje lebo ho osobne posielala a vybalovala ale uz si asi nepamatala co mi povedala predtym.tak som jej povedal preco ma hned nekontaktovali ze telefon nieje kompletny ale napisali mi to po 10 dnoch od ich prevzatia kde bol telefon dovtedy ze nikto nevedel ze tam akoze nieje baterka. co mam teraz robit ked mi aj telefon pride bez baterky
myslim si ze kazdy kto prebera reklamaciu si skontrolu co vsetko prebera a hned to komunikuje ak nieco chyba.ved je bezna prax ked som reklamoval veci ze najprv kazdy skusa kto prebera reklamaciu. prve co je tak ho hned zapnu a skusaju tak by asi videli ze tam nebola beterka a nie po tolkych dnoch napisu ze baterka tam nieje.
horsie je ze uz aj ten druhy telefon ten isty model je pokazeny a ma presne tu istu chybu ale bojim sa ho poslat lebo co mi zase napisu telefony som kupil na vianoce 2ks nikde mi nepadol ani jeden ani druhy a obidva reaguju na dotyk len polovica display.tak nech mi nehovoria ze som si to spravil sam ze mi spadol lebo su znamky poskodenia pritom som mal aj foliu aj silikonovy obal a na 100% mi nespadol a to by som musel byt fakt majster keby som dva telefony rovnako poskodil.
dakujem za rady.
misoft
19.06.18,20:45
Ten predajca - nemal pobočku v blízkosti bydliska? Dostal si preberací protokol?
Pretože toto všetko mi smrdí, je to ako sci-fi!
zavis1
19.06.18,21:03
nie nema pobocku nablizku je to len asi eshop lebo aj reklamacie posielam na p.o.box.nedostal som ani preberaci protokol ani nic keby som sa neozval tak mozno ani nezistim ze mi "chyba baterka"
arizona
20.06.18,07:33
Nemozes ten svoj prispevok upravit do citatelnej podoby? Neverim, ze niekto docita,co i len do polovice. A tiez by si mohol rozdelit prispevok na vety a odseky,lebo toto je horor!
misoft
20.06.18,15:48
Hmmm.... e-shop nemá svoju adresu, len PObox....ešte sem hoď ten "údajný" e-shop... čo sú to za exoti.