Lenka Štrbová
21.06.18,08:31
Dobry den, je niekde stanovene, ci sa musi na dovolenkovy listok podpisat aj zamestnanec, alebo staci ked tam bude podpisany veduci, ako schvalujuci. Mohli by sme za takto vypisane listky dostat pokutu?
Dakujem
vicktor
21.06.18,07:04
My na to mame SW, ale pokial si spominam, na papieriku bol nadpis Ziadanka aj miesto pre podpis ziadajuceho. Takze ano, podpisat.
O pokute netusim, ale tu by udelil asi len iniciativny blbec.
Lenka Štrbová
21.06.18,07:12
to ano, miesto pre ziadajuceho tam je, lenze nasa veduca povie, ze mal robotu a ona nemala cas ho nahanat, aby to podpisal...tak ma napadlo, ci to nemoze byt problem...
vicktor
21.06.18,07:19
Preco ho ma veduca nahanat?
Pracovnik chce dovolenku, tak nech je aktivny a donesie ziadanku. Podpisanu.
Lenka Štrbová
21.06.18,07:21
hm, horsie je, ked nechce a veduci mu ju vypise..
ivka70
21.06.18,07:23
Zamestnavatel ma pravo planovat zamestnancovi celu dovolenku.
ak mu ju naplanuje, musi ho s jej cerpanim oboznamit aspon 14 dni vopred (dohodnut sa mozu aj na skrateni tejto doby).
A v pripade sporu musi zamestnavatel to, ze zamestnanca s cerpanim oboznami, preukazat.
Takze problem to moze byt, lebo zamestnavatel nevie preukazat, ze zamestnanec o tej dovolenke vobec vedel.
Lenka Štrbová
21.06.18,07:40
hm, aj ja to vidim takto...
misoft
21.06.18,08:52
V odseku 1 §111 je však aj jedna veta:
Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.
A odsek 5:
Ak sa poskytuje dovolenka v niekoľkých častiach, musí byť aspoň jedna časť najmenej dva týždne, ak sa zamestnanec so zamestnávateľom nedohodne inak. Čerpanie dovolenky je zamestnávateľ povinný oznámiť zamestnancovi aspoň 14 dní vopred. Toto obdobie môže byť výnimočne skrátené so súhlasom zamestnanca.
vicktor
21.06.18,09:48
Uznavam ze teraz je to v inej polohe. Mohla si to napisat hned na zaciatku.
Tweety
21.06.18,09:54
Lenka Štrbová to ano, miesto pre ziadajuceho tam je, lenze nasa veduca povie, ze mal robotu a ona nemala cas ho nahanat, aby to podpisal...tak ma napadlo, ci to nemoze byt problem...
Ak dovolenka nie je schválená, potom je zamestnancov podpis nepodstatný. Ak je, žiadanku podpíše neskôr. Či je problém inde?
Lenka Štrbová
21.06.18,10:32
ano, je inde. ze veduca to uz neda spatne podpisat tomu zamestnancovi. ze ja zakladam listky iba s podpisom veducej. ci ich mam vsetky vyberat od dochadzok a davat podpisovat tym zamestnancom alebo nevadi, ze tam ich podpis nie je.
misoft
21.06.18,10:47
Nuž - v tom prípade môže zam-c neskôr tvrdiť, že o udelenej dovolenke nevedel... a zam-ľ by mal problémy. A samozrejme i vedúca.....
ivka70
21.06.18,11:35
Lenka, v takom pripade by mal byt na listku podpis svedka, ze to bolo znamene zamestnancovi dna xx.xx.xxxx a ten den by mal byt aspon 14 dni vopred