IvetaH
22.06.18,10:05
Ide mi o to, že 5 rokov mám internet v mobile od O2 k spokojnosti, každý mesiac 8€, pozerala som spätne faktúry a obvykle na 98% mám spotrebu pod 1000 jednotiek. Posledné dva mesiace mi po dvoch týždňoch príde SMS, že som minula 90% objemu dat a že sa mi automaticky navýšia. Nič viac nerobím ako v minulosti, dokonca vypínam doma a v práci sieť v mobile, lebo mám iný prístup a spotreba dat je 2598 jednotiek. Ale z čoho? Na mobile mám takú položku, že využitie dát. Píše, že Zdieľ. dát. pripojenia a prenos 315 MB a ostatné len také frcky. Keď to spočítam, tak mám 403 MB, ale nie 2500. Nedá sa mi zistiť, kde som bola pripojená alebo niečo, čo mi ukáže z čoho mi to ide preč?
buchač
22.06.18,08:44
Laicky a veľmi jednoducho je to asi v tom význame, že aj keď nie si pripojená (nesurfuješ po nete), tak na pozadí (skryto) bežia určité programy.

Ja osobne na mobile nefungujem, som pripojený na ntb cez tethering.
No aj napriek tomu mi nie raz vyskočí upozornenie, že sa v mobile vyskytujú aplikácie s nadmernou spotrebou.
IvetaH
22.06.18,09:40
Ďakujem ti veľmi pekne, idem si to popozerať.
Nandrolon
22.06.18,11:29
Bude tam mať inštalované niečo "škodlivé". "Normálne" aplikácie nežerú s dátového pripojenia, ale "čakajú" na wifi. Lenže niekde sa to aj pre každú aplikáciu nastavuje, záleží na verzii androida.
Lenka.re
22.06.18,21:07
Ja som sa naučila vypínať aplikáciu po každom použití a prestalo to. Tiež sa mi stávalo, že som mala mobil položený na stole a prišla mi SMS, že som prečerpala dáta. Treba skúsiť a ak nezaberie, bude problém niekde inde.