Tina 99
27.06.18,16:32
01.07.2018 mám nastúpiť do práce po dvoch rokoch rodičovskej dovolenky s tým,že musím vyčerpať 25 dní dovolenky.Mala som sa pôvodne vratiť na svoje miesto v nemocnici. No nový vrchný ,ktorý ma nepozná,kedže pracuje len necelý rok si chce nechať pracovníčku na zástup zo empatických dôvodov. Ja mám zmluvu na neurčito. Najskôr mi bolo povedané,že mám nárok sa vrátiť na svoje miesto z dôvodu,že počas mojej rodičovskej dovolenky sa na mojom mieste vystriedali dve pracovníčky. Teraz ma chcú presunúť na iné oddelenie a to len na zástup počas maródky. To akože teraz budú so mnou zametať ako sa im zachce?Veď ja som na žiadny zástup nebola prečo mám teraz trpieť za to ja?Keď mám zmluvu na neurčito. Existuje nejaký zákon,ktorý toto povoľuje?
Tweety
27.06.18,14:44
§ 157 Ak sa zamestnankyňa alebo zamestnanec vráti do práce po skončení rodičovskej dovolenky podľa § 166 ods. 2, zamestnávateľ je povinný zaradiť ich na pôvodnú prácu a pracovisko. Ak zaradenie na pôvodnú prácu a pracovisko nie je možné, zamestnávateľ je povinný zaradiť ich na inú prácu zodpovedajúcu pracovnej zmluve. Zamestnankyňa a zamestnanec majú právo po skončení rodičovskej dovolenky podľa § 166 ods. 2 na zachovanie všetkých práv, ktoré mali alebo ktoré im vznikali v čase nástupu na túto rodičovskú dovolenku v pôvodnom rozsahu; tieto práva sa uplatnia vrátane zmien, ktoré vyplývajú z právnych predpisov, kolektívnej zmluvy alebo z obvyklých postupov u zamestnávateľa.